Katlayıcı Avantaj Paketinin Anlamı Kalmadı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Efsane*29 tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

İlk olarak bizler iletilmesi gerekenleri merkeze iletiyoruz. Forum üzerinden bundan başka yapabileceğimiz bir şey ve ayrıca yetkilerimiz yok maalesef.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

2. [​IMG]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2016
  3. yokk artıkk :D

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  4. Merhaba ,

Bahsettiğiniz hesap 2010 yılında açılmış gözüküyor. Eskiden klanlardan kredi yollamak limitsizdi yani klanda 10 milyar kredi varsa bir kişiye tek seferde yollayabiliyorlardı. Bu şekilde bir kredi yardımı almış olabilir.

İyi forumlar.

5. i.klaket

i.klaket User

bu açıdan düşünmemiştim ama söylediğinize göre mantıklı geldi. Öyle bir durumda bu miktar buz dağının sadece görünen kısmı bile olabilir. Allah'tan kredi ile alınabilecekler sınırlı.

6. ghnengn

ghnengn User

Böyle saçma sapan şeylerle uğraşacağınıza donma sorununu çözün !!!!! demiycem tabıkıde teşekkurler darkorbit ilk defa yüzümüzü güldürdün (kuiper etkınlıgındekı gg kutuları kadar değil tabi). :) :)

7. Dikkat dağıtıyor :(

Gözlerim gitti

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2016
  8. Selamunaleykum hayırlı cumalar
    Ben arkadaşıma uri veyahut indirim katlayıcı veya viplik çekmek istiyorum bnm numaramı yazacak ve bana bildirim gelecek bende onaylayacağım bunu neden souyorum o kendi numarasından ödemesini yapıyor ama elinde bakiyesi olmadığı için benden rica etti bende yüklerim dedim farklı numaralar olduğu zaman bir problem olurmu onu öğrenmek istiyorum .

9. bence o gemi incelenmeli sonuçta nasıl ve ne şekilde gönderildiği ortaya çıkar mademki adil bir yönetim ve oyundan bahsediyoruz sonuçta miktar çok büyük ve 1 veya 2 gemi almıyor bütün tasarımları tek celsede çekiyor 3 milyar gibi 1 rakam ile hiç düşünmeden o hesabı kontrol etmeli yetkililer bence sportada bildir bunu belki bildirmiş olabilirsin bilemiyorum ama gene arkasında dur ki bu tür kişiler bedava kazanç bir takım yollar ile elde ediyor ise hesabı kapatılmalı kolay gelsin.

10. musa

musa User

arkadaslar oyunu actıgımda gemı ve yaratıklar bunalık gorunuyor [​IMG]

11. Supporta bildidim 1 hafta önce 3 gemiye 3 er milyar bastığında fakat diğerini görünce 1 hafta sonra bi hayal kırıklığına uğradım tekrar bildirdim bana sürekli ticket atmamamı söylediler bende buraya yazdım Benim derdim geminin kapanması değil ztn 9 level bir gemi bastığı rakamların anı olması ve gereğinden fazla olması bile bazı şeyleri açıklayabiliyor irislere ne kadar basıp aldı bilmiyorum ama kimsenin klnında 28 milyar olduğunu ve bunu tek 1 gemiye attığını düşünmüyorum atsa bile o kişinin bunun kadar bonkör olucağını hiç düşünmüyorum en fazla 10 milyara topliyabiliceği tasrımları neden 18 miyar basmış adam sineğe bile 3 milyar basmış millet 200 k ya alıyor :)

12. Aynı sıkıntı bende de var görüntü piksellere bölünmüş durumda

13. Aynı sorun bende de var maalesef. Çok bi marifet yapmışlar gibi bir de görsel geliştirme yaptık diye duyuru yayınlamışlar.

14. 1,- ayarlar 2,- gelişmiş mod oyunu geçmiş moduna çevir yanındaki tik kaldır 3,- geri al moduna bas 4,- oyuna tekrar gir Bu sıralamayı takip ediniz

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

eski haline dondur yapin ayarlardan, 1 nisan yapmislar:D

Rehber bunu beğendi.
  16. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

incelemislerdir kesin okadar kredisi var mi.boyle bug olsa diger serverlarda da dikkat ceker.

17. O kadar credin var 200 k ile alabileceğin gemiye neden 3 m basasın ki aegis i de taş çatlasın 1-2 m ye alırsın neden 3 m basasın ki citatel içinde aynısı geçerli rakamlar neden hep aynı tasarımlara fazladan 8 milyar neden basasın ben
    17-11-2014
    OYUN SÜRESİ:2,415 saat
    lik oyuncuyum hesabımda 8 m görmeidm ki adam onu havaya atıyor resmen :) benim mantığım kabul etmiyor hesabı değil yapılan işlemleri hesaptan banane credi bug u olduğu biliniyor ama nasıl olduğunu bilmeidğim için yazamıyorum yarın öbür gün desteklere 1 er m basarsa napıcaz 25 saatlik full irisli gemi aynı şekilde günlük dosyalarada el koyar bu kimse alamaz diğer sv lerde olmadığını nerden biliyoruz ki bu abarttığı için ortaya çıktı dikkat çekti sadece ben ve birkaç kişinin dikkatini çekiyor. Sonuçta klanda olsa bu credi emekle yapılmış dmeketir bu kadar rahat uçuk rakamalrla emek harcanıcağını düşünüyorum ben benim görüşüm.

18. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konuyu gerekli yerlere iletelim.

Hesapta herhangi bir haksız kazanç elde edilmiş ise,gerekli işlemler yapılacaktır.

Konunuzda iletmek istediğiniz sorun,oyuncunun oynama süresinin kısa olması ve bu kadar krediyi nereden ve nasıl kazandığıdır.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2016
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Güldüğünüz ve neşelendiğiniz için sevindik.

Forumda kurallar gereği alt alta yazmanız uygun değildir.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  20. Geliştirme indirimi geçen cuma geldimi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.