Katlayıcı Avantaj Paketinin Anlamı Kalmadı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Efsane*29 tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rehber

Rehber Guest

Merhaba;

Konu ile ilgili buradaki açıklamayı okuyabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

2. helebidur2

helebidur2 User

3. eRuv

eRuv User

herkeze teşekkür ederim :)

4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Forumda gereksiz yazı şekiller kullanmanız uygun değildir.

Lütfen kurallara uymaya özen gösterelim.

Keyifli Forumlar.

5. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.İyi oyunlar.

Keyifli Forumlar.

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba

Geliştirme indirimi saatlik yapılan bir indirimdir.

Sistem tarafından belirlendiğinden,ne zaman çıkacağını söylemek uygun olmuyor.

Dün çıkıp çıkmadığı hakkında fikrim yok,çıktığı anda online olan arkadaşlarımız varsa bilgileri olabilir.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

etkinlik diye belli olmaz ama sanirim gecen cuma cikti.aksama yinede bakin bir derim.

Rehber bunu beğendi.
  8. adama sordum beyler adamın dediğine göre klan başkanıymış zamanında para klan kasasında birikmiş daha sonra klanda kimse kalmayınca bu da parayı kendi hesabına atmış gönderime sınır gelmeden. Dedim oyun süren niye 25 saat. sadece klandan para aktarmak için giriyormuş oyuna ondanmış. Galiba millet arada kasılmak için klandan çıkıyorda yeni açılmış bir gemiye başkanlığı bırakıyorya bu da o gemilerden biri herhalde

9. Geçen cuma çıkmadı.

10. O görevi ancak demaner çıktığında yapabilirsin. Çıkınca zaten duyuruluyor oyunda 2 hafta civarı kalıyor oyunda aralıklarla çıkıyor haritada

11. Bana neden gelmedi öyle şeyler :)

12. geçen cuma çıktı dostum irislerimi geliştirdim ordan biliyorum.

13. support ileri demokrasi yalanı gibi yaldızlı sözdür...ben duymadım daha iyi öğretmen değilim iyi polis değilim iyi doktor değilim diyeni..iyi hayatlar

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  14. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar

15. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşlar modumuzunda dediği gibi gerekli yerlere iletilmiştir.İncelemeler devam etmekte.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar

16. *********************************************************************
    profil linkini attıgım oyuncu 3 gunde 600 puana ulastı gokhan isimli arkadasın dedıgı gıbı haksız kazanc ıstemıyoruz bız 10 gundur 800 e ulastık bu adam 3 gunde 600 puana ulastı lınk ekıpmanları acık bırakmış bızde boyle denk geldık bakarsanız bır konfısı yok bos konfıde kolay rakıplerı bulup kesıyo gereklı yerlere basvurduk forumdakı admınlerden rıcamız onlarında gereklı yerlere ıletmesıdır haksız kazanc ıstemıyoruz server iskandınavya 1 oyuncu 7. sırada albay vru sırketınde sıra sızde admınler :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2016
  17. oyunda nerde haksızlık yok ki :)

18. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

İlk olarak link paylaşımı yasaktır,dikkatli olalım.

Bu tür durumlar için support ile iletişim haline geçmelisiniz.Bizler forum üzerinden birşey yapamayız.

Keyifli forumlar

19. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bir sorun olmaz arkadaşınızın telefonundan satın alabilirsiniz.

Keyifli forumlar

20. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.