Katlayıcı Avantaj Paketinin Anlamı Kalmadı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Efsane*29 tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşımız adına rica ederim,isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar

2. ONETÜRK

ONETÜRK User

merhaba 2 gün önce 1 haftalık katlayıcı kredi kartı ile satın aldım . açıklamada iptal etmediğim takdirde otamatik olarak yenileneceği yazıyordu. [​IMG] buradaki seçenekten iptal ettiğim de sadece abonelik iptal olmuş olur değil mi katlayıcıyı kullanmaya devam edebilirim süresi bitene kadar ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Nisan 2016
  3. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Evet sadece abonelik iptal olur .Katlayıcı süresi bitene kadar kullanabilirsiniz.

İyi forumlar

4. öyle bişi yok sadece sizin uyarıyor urun bitmek üzere tekran alman için

yanı otomatık yıne almıyor

bildigim kadıyla öyle

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Statü kısmında aktif yazması bittiği zaman yenileneceği anlamına gelmektedir.

İyi forumlar

6. ONETÜRK

ONETÜRK User

teşekkürler adminim .

7. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Rica ederim , kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

8. Merhabalar kolay gelsin.
    150 bin uri var şuan ve yeşil anahtar alıcam. VİP üyeliğim var şuan %5 indirim geliyor.Arada bir otomatik olarak gelen %25 indirimin yanında İndirim-Avantaj-Paketi alırsam %25 indirim üstüne eklenir mi? Yoksa sadece %30 indirimle mi alışveriş yapabilirim.
    Teşekkürler kolay gelsin.

9. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Arada bir gelen indirim artı alacağın indirim üst üste eklenir.

Bu sayede alacağın eşyaları daha ucuza alabilirsin.

iyi forumlar.

10. Bilgilendirme için teşekkürler.Son bir sorum var,kredi kartı ile alımda yazan;
    "Evet, bir sonraki satın alma işlemimi tamamladığımda % 10 oyun parası bonusundan* yararlanmak ve ilerideki alışverişlerimde bu ödeme bilgilerini kullanmak istiyorum. Ödeme bilgilerimin bu amaçla kaydedilmesi için izin veriyorum. (*Bonus yalnızca oyun parası satın alımında geçerli olup bir sonraki işlemin tamamlandıktan sonra verilir.)"
    Bilgilerin kaydedilmesi derken ne demek isteniyor.Bu konuya da açıklık getirirseniz sevinirim.Sonra konu kilitlenebilir teşekkürler.

11. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Kredi Kartı bilgilerin kayıt edilir.

Siz sadece satın alma işlemlerinde satın al dersiniz ve ordan otamatikmen kartınızdan para keser.

Yani Kart bilgileriniz orda kayıtlı bişekilde kalır.

iyi forumlar.

12. HighSpeed

HighSpeed User

ödeme kısmında yer alan ,statü kısmında iptaldan kaydolan bilgilerini ve satın aldığında aboneliğini silebilirsin ....%10 kısmı ise alçağın uridumda %10 daha fazla uridium alırsın çekeceğin uridium alışverişlerinde

13. k k bilgilerini kayıt edersen uri çekiminde ek bonus verir diğer ekipmanlarda vermez.

14. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Konuya Gereken cevaplar verildiğinden.

Kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

15. ***DEHA***

***DEHA*** User

Merhaba;

Ödeme sayfasında para biriminiz degişmiş
    soracagınız başka bişey yoksa konu kilitlenmeye uygundur

Keyifli forumlar

16. Merhaba ben bu şeref desteği mantığını tam olarak çözemedim, 24 saat diyor ya hani bu aldıktan sonra 24 saatliğinemi geçerli yoksa oyun sürenize bağlı olarak 24 saatliğinemi geçerli mesela 12.00'da aldım diyelim yarın 12.00 dami biticek yoksa ben oynamazsam devam edermi.

17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

24 saat.oynamasanizda isler ve biter.21. de aldiniz ertesi gun 21 biter.

18. Merhaba ,

Oyun süresi ile değil normal süreye göre işler. Yani aldığınıza saat üzerinden hesaplanır ve 24 saat sonra biter.

İyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. ELİT İÇİN SÜREKLİ KAPI YAPIYORUZ FAKAT KAPILARDAKİ YARATIKLAR BÖLÜM BÖLÜM GELDİGİ VE GİRDİGİMİZDE BEKLENEN 15 SN SÜRE SACMA KAPILARI DAHA PRATİK VE HIZLI BİR HALE GETİREBİLİRSENİZ SEVİNİRM BİR SÜRÜ OYUNCU HARİTALARDA SAVASMAK YERİNE KAPILARDA VAKİT GECİRİYO BU KONUYA BİR EL ATIN LÜTFEN ..

20. Merhaba ,

Forumda tamamen büyük harf kullanarak konu başlığı ya da mesaj içeriği yazmamaya dikkat ediniz. Bu seferlik bilgilendirmiş olalım.

Kapılarda herkes aynı ekipmanlara vb. şeylere sahip değil bu nedenle şu an olan hali gayet iyi gözüküyor.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.