Katlayıcı Avantaj Paketinin Anlamı Kalmadı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Efsane*29 tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sizcede Yeni tp veren görevler gelmeli değilmi benm nerdeyse bütün görevlre bitti 22 oldum
    23- 24 dü görevsiz nasıl görebiliriz sizden ricam modum gerekn yerlere iletin bu görevide bi kaç görev gelsn

2. Arkadaşa katılıyorum ve ayrıca pusat kesme görevi neden yok?

3. aynen aslında gemi görevi olarak tasrım lı gemileri kesme görevi gelebilir

4. Nostromo buz tasarımlı gemi kesme görevi gelsin. Normali bize yetmiyor :)

5. modum en son ne zan cikti yakin zamanda son 1 hafta icinde geldimi yok gelmediyse tahminen ne zaman gelir?

6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

usttekiler yeterince kasabiliyor diye alttakilere yetismeleri icin sans.yeni cikcak gorevler cerez gibi gelir diye dusunce olabilir.olmamasi iyidir:)

Rehber bunu beğendi.
  7. cunceyt1

cunceyt1 User

tr2 de vru da yaratıklar fazla ödül veriyor. Sebebi nedir? Ne zamana kadar devam edecek?

8. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Hangi yaratıklar hangi ödüllerini fazla veriyorlar ?

İyi Forumlar.

9. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Oyunda olmasını istediklerinizi,bir anket açarak Güncelleme ve Fikir Havuzu Bölümüne açabilirsiniz.

Yada bu konu ile alakalı daha önce açılmış konular var ise onlara destek verebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. İstasyon modüllerini istediğin kadar kullanabilirsin. İst patlayınca krediyle tamir ediyorsun.

11. aynı sorun bende de var bu mantıksızlığa bir çözüm lazım o tasarımların turşusunu mu kurcam ben

12. cunceyt1

cunceyt1 User

Bütün yaratıklar. Hatta 4-5te kestiklerim bile. örneğin Kristallon 134, kristallin 17 uri veriyor. Boss kristallin 67 uri veriyor

13. spaceball veya capturebeacon VRU kazandıysa olabilir %5 uridium ödülü oluyor bazen.

14. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Sadece Uridiumlar da artış olduysa mutlaka kazanılan bir yarışma vardır. Yarışmalarda şirketlere bonuslar verilir. Bu durum normal bir şeydir.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

tum tasarimlar verildi ,koleksiyon tamamlama icin envanterde olmasinda sakinca yok.bunda duzeltme yapilamaz ki cerrah icin kapi yapanlarin coguna tum tasarimlar zaten cikti.

16. Peki tamir için ne kadar kredi ve/veya uri harcandıgı hakkında bi konu varmı acaba

17. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

150.000 bin krediye tamir edebiliyorsun

18. hangi uberden hangi destek çıkar tablosu lütfen

19. hangi uberden ne cıkar belli olmaz genelde büyük uberlerden 1 saatlik güçlendirici ne denk gelirse küçüklerdende aynı destekler birde günlük dosyası en fazla bir yaratıktan 2 adet..

20. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Npc'lerden çıkan destekler şans eseri olarak çıkmaktadır yani şu yaratıktan bu destek çıkıyor gibi net bir şey söyleyemiyoruz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.