Katlayıcı Avantaj Paketinin Anlamı Kalmadı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Efsane*29 tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhaba ,

  İngilizce yazmış olsanızda yazdıklarınız Türk oyuncuların olduğu kısma gidiyor yani yabancılar göremiyor. Özel'den yazarsanız o kişiye gidiyor olabilir.

  İyi forumlar.
   
 2. Merhaba ,

  İlk olarak daha sakin ve uygun bir şekilde mesaj yazmaya dikkat ediniz.

  Konuya gelirsek bu tür ektinlik ya da satışa çıkan paketleri bizler beliryip ayarlamıyoruz. Merkez'den bize gelen bilgileri sizlere aktarıyoruz.

  Montaj özelliği ile ilgili olarak bizlere net bir tarih bilgisi gelmedi.

  İyi forumlar.
   
 3. cerraha denk ona rakip olabilecek gemi veya tasarım istiyoruz.herkes cerrahcı oldu göz zevkimi bozuyor artık ve bu gemi veya tasarım dükkana gelsin
   
 4. Şuan için cerraha rakip olabilecek tek tasarım hezarfen var, galiba yakında yeni tasarım gelicek "şampiyon" adlı tasarım.
   
 5. Merhaba,

  Şu anda cerrah tasarımının dükkana gelmesi gibi bir durum söz konusu değil, ileride neler olur bilinmez.Ayrıca herkes oyundaki herşeyi beğenecek diye bir şart yok bizim de oyun da beğenmediğiz şeyler var ama yapabilecek birşey yok.

  Cerrah tasarımının dükkana gelmesi istekleriniz de gerekli mercilere iletilmiştir.

  Konunun kilitlenmesi uygundur.

  İyi Forumlar
   
 6. TAYSU

  TAYSU User

  İki gündür kutu toplamak için gezmediğim harita kalmadı, daha önce açtığım (ETKİNLİK SONRASI KUTULARIN İÇERİĞİ) ilgili konuda ŞANS, ETKİNLİK SONRASI BELLİ HARİTALARDA YIĞILMA vs. cevaplar aldım lakin tatmin edici bulmadım, bazı haritalarda (3-3, 3-6 gibi) kutu bol ama içi boş, ne gg ne de uri söz konusu ?????

  FUL KUTU (37) ARGESİ, 3 AD. 3.SV. KURTARMA PROTOKOLÜ, 9 AD. 3.SV RADAR PROTOKOLÜ VE KATLAYICIM OLMASINA RAĞMEN TOPLADIĞIM URİ NEREDEYSE PET YAKITINA DENK GELMEKTE.
   
 7. Nofera

  Nofera User

  Merhaba , sakin olun ve mesajınızı küçük harfle yazın :) Bende de full kutu argesi + 9 kurtarma + 3 radar ile eskiye oranla cidden çok az topluyorum. Uzun zamandır da kutu toplamamıştım.

  Yoğunluktan olduğunu sanmıyorum. Tr1 4-3 haritasına bugün cok baskın yapıldı. Etraf otomatik pilotlardan da temizlendi. Sinek gemisinin keşif yeteneğiyle de baktım etrafa ( önceki topladığım zamanları kıyaslıyorum) yoğunluk daha az.

  Ha bu duruma üzülüyor muyum , hayır :D
   
 8. ÈrroR_™

  ÈrroR_™ User

  bencede uri de azalma var gibi:) sorun degil adil olsunda ne olursa kabul....birde bunca bolluktan sonra azalmis gorunme olasiligi var.:rolleyes:
   
 9. SİSTEM

  SİSTEM User

  Bakın arkadaşlar her ne kadar zamanında soğuma süresi kaldırıldı duyurusu yapılmış olsada ben maalesef buna inanmıyorum çok toplamak içerik azaltabiliyor bunu bir çok kişide gördüm zaten normal haritalarda çok fazla uri aman aman çıkmıyor birde pvplerde deneyin birde şu gerçek var ne kadar çok toplayan varsa avantaj kutusu sayılarında ciddi artış olabiliyor bu yüzden daha karlı olabileceğinizi düşünüyorum normal haritalardan ziyade 2 kat haritalarında deneyiniz ama unutmayınız soğuma süresi hala devam ediyor.
   
  DK1002 ve Nofera bunu beğendi.
 10. SOULFLY

  SOULFLY User

  Merhabalar ,

  Öncelikle mesajınızın çoğu bölümünün büyük harfle yazılmış olması doğru değil düzeltmelisiniz . Sorunuza gelecek olursak kutu içerikleriyle alakalı bir güncelleme veyahut bir bilgi gelmedi gelseydi forumda mutlaka olurdu ama bizlere ulaşan bir bilgi yok .

  İyi forumlar
   
 11. SİSTEM

  SİSTEM User

  x4 her zaman çıkan bir durum değil gerçekten zor çıkan bir etkinlik takibi bırakmayınız bence çok değerli ve hatta klan varsa irtibatınızı klandaki arkadaşlarınız ile telefonla bile sağlayarak X4'ü kaçırma yüzdenizi çok azalta bilirisiniz watsap grubu kurun bence en garanti iletişim o olacaktır.
   
 12. Rutzel

  Rutzel User

  Yanlıs hatırlamıyorsam forumda bir arkadaş ve modun birlikte yaptıgı program vardı arge agacı ile ilgili konusunu bulamıyorum yardımcı olur musunuz
   
 13. 0BLIVI0N

  0BLIVI0N User

  Merhaba,

  BURDAKİ Konuya Bakınız.

  Eğer Doğru yer ise konuyu kilitleyelim.

  iyi forumlar.
   
 14. Rutzel

  Rutzel User

  teşekürler dogru
   
 15. 0BLIVI0N

  0BLIVI0N User

  Merhaba,

  Biz Teşekkür Ederiz.

  Konu Çözüme ulaştığı için Kilitlenmesi uygundur.

  iyi forumlar.
   
 16. 0BLIVI0N

  0BLIVI0N User

  Merhaba,

  X4 Günleri Hakkında bilgi sahibi değiliz.

  Eğer ki x4 çıkacaksa Merkez bunu forumdan yayınlayarak haberdar ederler.

  Konun Kilitlenmesi uygundur.

  iyi forumlar.
   
 17. special Deals ... bu nedir takvimde yazıyor.yeni etkinlik mi?
   
 18. 'special Deals' özel fiyatlar demek oluyor.

  Herhalde dükkandaki uridium ile alınan ürünlere indirim gelicek. :)

  Not: An itibariyle dükkandaki uridium ile alınanlara indirim gelmiş fakat abartılıcak düzeyde değil. Vip'im var ve %12 indirim görünüyor.
   
 19. teşekkürler.
   
 20. TAYSU

  TAYSU User

  Arkadaşlar ben mi izah edemiyorum yoksa anlamamakta ısrar mı ediyorsunuz !!! Ben bu oyunun 2008 yılından bugüne 8 senedir son bir senesi %100 aktif olmakla beraber muhtelif süreler oynayan oyuncusuyum, hangi haritada ne kadar çok yoğunluk olursa olsun, hangi etkinlik sonrası ne olursa olsun %100 e yakın bu kadar azalmaya rastlamadım. Hayır anlamadığım bunun bir ben mi farkında olup şikayet edeniyim ! Yukarıda arkadaşımın dediği gibi adil olunsun da önemli değil fakat oyun zaten adil değil !!! Bunun muhakkak bir açıklaması olmalı !!! Bazı argümanları kullanarak toplama yapanların önüne geçilemiyor da, ben ve benim gibi pc'nin başından ayrılmayarak, avantaj paketleri alarak toplamaya çalışanların emeklerini görmezden gelip bu yöntemi mi buldular, kutu içeriklerini uri ve gg yönünden %100 e yakın azaltmak !!! Hayır bilelim de Avantaj paketleri ve benzerlerine para vereceğimize Uri alımı yapalım. :) Amaç da bu sanırım artık...
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş