Katlayıcı Paketi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve MuratDGN tarafından 30 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MuratDGN

MuratDGN User

katlayıcı alacağımda 6-8 lw 8 lw im şuan ama lw atlamasam 1 hafta sonra alsam oluyormu yoksa paketin günü bitiyormu belirli bir süre lw atlamasam dururmu?

2. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Katlayıcı avantaj paketi, Level ile alakası olmayan bir durumdur. 1 Hafta bekleyip alsanız da aldığınız süre kadar kullanabileceksiniz. Katlayıcı paketleri Level i etkilemeyen bir durumdur yanlış anlaşılma olmasın. Katlayıcı Paketleri hakkında daha fazla bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen konu Görev Katlayıcı Paketi Sınırlı Süreli bir tekliftir.

İyi Forumlar.

YARGU bunu beğendi.
  3. MuratDGN

MuratDGN User

çok üzgünüm düzgün açıklayamamışım sanırım paket katlayıcı değilde görev katlayıcı 10 pro değilde 20 pro yapmak istiyorum

4. .Mephistos.

Merhaba,

Görev Katlayıcı Paketini aldığınız zaman 3 gün boyunca kullanabilirsiniz. Satış sadece 2 gün ile sınırlıdır farklı bir zamanda alamazsınız.

İyi Forumlar.

5. bu belli olmuyor kardeşim ben denemelik açtığım bir hesapta tam 3 ay oldu hala duruyor başka bir hesaptada gelmişti kayboldu.

6. .Mephistos.

Merhaba,

Bu bir hatadır. Düzeltilmesi adına bana ne zaman geldiğini gösterebilir misiniz.

İyi Forumlar.

7. hata olan nedir size neyi göstereyim anlamadım açarmısın.

8. .Mephistos.

Merhaba,

Teklifin size ne zaman geldiğini ve ne kadar süre ile durduğunu kanıtlı olarak paylaşabilir misiniz?

Teklifin uzun süreli veya hiç kalkmadan durması bir hatadır ve bunun düzeltilmesi gerekmektedir. Bize yardımcı olabilmek için yukarıda belirttiğim bilgileri bana iletebilirseniz ve support takımımıza bir adet ticket olarak paylaşabilirseniz sevinirim.

İyi Forumlar.