Öneri Katlayıcı Sadece Botçular İçin Olmasın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ tarafından 16 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katlayıcıyı 168 Saat Kullanabilelim Mi ?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bildiğiniz Gibi Katlayıcıya Parayı Verip 1 Hafta İçinde Kullanıyoruz. Kullanmazsak Boşa Gidiyor. Katlayıcı Bir Botçu İçin Vazgeçilmezdir. Ve Bir Botçu Günde 20 Saat Bile Bota Atabilir.
    Peki Emekçi Kardeşlerimiz Ne Olacak. Onlar Günde 2-3 Saat Oynuyor. Bu Süre İçinde Kutu Topluyor. Ve Parasını Ödediği Katlayıcı Boşa Gidiyor. Emekçi Daha Az Kar Sağlıyor.
    Katlayıcı Desteklerde Belli Olur. Destekler Kullandığın Sürede İşler. Ama Katlayıcı İşlemez. 1 Hafta Süresi Vardır.
    Benim Önerim Katlayıcı 7x24=168 Saat Süresi Olsun. Oyunda İken 168 Saat Yani. Tarih Olarak 7 Gün Değil. Böylelikle Botçuların Yanında Emekçilerde Hakkını Almış Olur.
    Desteklerinizi Bekliyorum.

2. emeğinize sağlık harika bi fikir inşallah boşa gitmez bu emek

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  3. İnt8 deki efsane apaçi senmisin :)

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  4. Sonuçta NBX-B01 adı altında geçen bir destek. Diğer destekler gibi çalışması gerektiği görüşündeyim. Böylelikle daha adil bir yol izlenilebilir. Dolayısıyla size katılıyorum.

5. Kesinlikle Katlayıcı Böyle Olmalı. Bigpoint Para Konusunda Daha Az Kazanç Sağlayacaktır Bu Yol İle Ama Önemli Olan Müşteriler Değil Mi ? :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2017
  6. yapmazlar . ama destekliyorum

7. kutuları kaldırsalar ne olacakki oyuncular kuruyo sabahtan akşama kadar yaratık kesiyo gene yapacagını yapıyo adalet lazım bu oyuna adalet:)

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  8. Aaa O Zaman Oyuncu Kalmaz Ki.
    Ne de olsa şuanki elit gemilerin %90 ı kutucu :) %7 si para yatıran %3 ü emekle gelişen (8 yıllık oyuncu) :D

9. Harika Fikir.

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  10. Bigpoint kendisi düşünmeli. O zaman o desteğin süresini azaltır. Ama en azından Destek denilen şeyin adının hakkını verir. Proxium Destekleri de bu mantıkla çalıştıysa neden NBX-B01 böyle çalışmasın :)

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.

11. Güzel bir konuda değinmişsin fakat şöyle birşeyde var onlar uridiumla alınıyor bu tl bazında buna böyle birşey yaparlarsa %50 tp şp desteklerinide oyun saati bazında çalıştırtmak için yine konu açacağız botçu değilim ama gerçekten öyle birşey.

Katılıyorum diyelim

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  12. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Mesajınızı düzenledim. Tekrar o şekilde yazmayın.

İyi forumlar.

13. Düzenlediğin Kısımı Bulamadım :)
    Edit: Tamam Buldum U yu İ Yapmışsınız :D Alışkanlık Bigpoint'e öyle diyorum genelde

x-Exotic_Arap-x bunu beğendi.
  14. Onların süreleri nasıl harcanıyor bilmiyorum. Ama Katlayıcı gibi süre işliyorsa onlarada aynı şekilde düzenleme yapılmalı. Desteklerin genel mantığı oyun içerisindeki süreye bakıyor. Bana kalırsa bu Jeneratör beslemeleri de oyun içerisinde süreleri gitmeli. Daha adil bir oyun olacaktır böylece.

15. jeneratör sürelerinde de olabilir yeni bir konu aç istersen aklıma yattı bak :D

16. Yok yok ben o lvl up paketlerini diyorum bazıları oyun dışı gidiyor farkedenler vardır :) jeneratör hasar felan oyun içi gidiyor merak etmeyin .

17. Güncel

18. xxkubixx

xxkubixx User

mantıklı ama bunu ypmak yerine botçuları banlasar daha güzel olur.

19. botçuları banlasalar darkorbitteki garanti gelirin çoğunu kaybederler. :)

xxkubixx bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş