Katlayıcıyla 20Pro yapmak (3Gün 17lwl+10bl görevi)

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lEfe tarafından 23 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lEfe

lEfe User

Sa arkadaşlar bir süredir oynuyorum ve hayalim 20pro bir çar yapabilmek
    full havoc oldum 10pro 14lf4 ve lf4 türevleri gerisi lf3
    argeyi 25yaptım devamda ediyorum
    biraz cephane biriktiriyorum şimdilik ve ara sıra 1lwl çara klandan credi atıyorum aegıs alabilmek için kendimi boostlarım diye

Katlayıcıyla 1lwl çarı 3günde 17lwl yapıp bl görevlerini bitirmek için buna hazırlanmak için neler yapmalıyım cephane biriktiriyorum şu anlık başka ne yapabilirim?

2. Ciboz

Ciboz User

önce bi kaç yardım sever insan bulacaksın daha sonra hiç görev yapmadan 6 level yapacaksın hesabı görev katlayıcısı alıp ilk başta çıkan görevleri yapacaksın hepsinden 2 kat ödül alacaksın lf3 bo2 vs gemi 6 veya 8 level olduğunda 100 saimon 100 mordon 50 boss mordon görevi vardı 20 milyon tp veriyor onu alacaksın sona getirdiğinde darkorbitin %70 tp şp güçlendiricisi veren bir paketi var 12 tl ye onu alacaksın bir tane TP BİGBOY ve bigboy gemi yükseltmesi alacaksın görevi bitirdiğinde 110 milyona yakın tp verecek sana daha sonra tp ni 1 gün geçmeden 360 m yapacaksın ;) 17 level olup bl ye gireceksin en başta bahsettiğim yardım sever arkadaşları çağıracaksın 3-4 saat içinde senin 10 pro görevini bitirecekler katlayıcı olduğu için 20 pro olacaksın aegis almana gerek yok yanında sağlam adam varsa zaten patlamazsın kolay kolay hız doldur hesabına yeter

lEfe bunu beğendi.
  3. Dostum benim full+full çarım var eğer seninde full+full olmasa bile sağlam çarın varsa ama şöyle bl-de çok zorlanmadan attend ımpulse kesebilecek kadar varsa bir çarın kimseye ihrtiyacın yok 17 saatde 21 level ettim hesabı 2 günde 20 prom lazer felan çok fazla zorlama kendini 3 gün sürüyor paket zaten 3 günde rahat rahat 20 level bile yaparsın 20 prom olursun. Tabi bir kaçtane arkadaşın olursa daha hızlı ilerlersin buda güzel bir avantaj olur.

lEfe bunu beğendi.
  4. lEfe

lEfe User

17lwl'dan sonrasını önemsemiyorum sadece 20pro olsun istiyorum oyunda pek arkadaşım yok 2 yeni başlayan arkadaşım var onlara yardım ediyorum 1-1,5 ayda onları fullerim 2kişi + ben yaparım diye düşünüyorum
    düz x1le 12k vuruyorum x4 - 6,5x ve abl mermisi biriktiriyorum bi yandan onları fulleyip 1lwl çara aegıs credisi biriktiriyorum
    ben şu anda sadece cephane biriktirmek için alfa beta gama zeta yapayım diyorum doğru strateji mi

ilk görevlerden lf3 bo2 yi katlamayı hiç düşünmemiştim :D güzel strateji teşekkür ederim

'%70 tp şp güçlendiricisi veren bir paketi var 12 tl' bu paket nerden çıkıyor ana sayfada haber bildirimlerinden mi?

Bigboy Solemn %10
    Gemi yükseltmesi %20
    Görev katlayıcı %100
    Dağıtılmış tecrübe desteği %10 + Diğer çardanda %5
    Tecrübe puanı desteği %10
    nerden çıktığını bilmediğim :D %70 tp paketi
    Total %225 exp

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2021
    Ciboz bunu beğendi.
  5. Ciboz

Ciboz User

forumda yeniyim mesaj atmayı bulamadım bana bir mesaj at ben sana yardımcı olayım mesaj atılmıyorsa küresel servere gir chattan çılgınlargibi yaz nickim bu yazıcam sana :D

6. lEfe

lEfe User

Küresel serverda nickin ney Ciboz diye arattım çıkmadı

7. Ciboz

Ciboz User

ÇILGINLARGİBİ[ΛSYΛ]

lEfe bunu beğendi.
  8. lEfe

lEfe User

Oyundan pm attım aktif değildin galiba posta kutusundan mesaj attım

9. bilalay

bilalay User

küreselde yapacaksan bu işi pazar günü yardım ederim

10. lEfe

lEfe User

Çok teşekkür ederim şu an 3günde 20 pro yapacak güçte ve cephanede değilim. Arkadaşımı 10pro yapıp biraz daha ilerlemesini bekleyeceğim. Pazar günü bl'de zaman geçireceksen arkadaşımıda çağırsam onun pro görevlerini yapabilir miyiz

11. bilalay

bilalay User

cumartesi 17 level yapar ufaktan başlarız blye pazar günü tamamlarız güç ve cephane benden

12. lEfe

lEfe User

Discord var mı

13. bilalay

bilalay User

yok bilalay41 nickim istek at cumartesi 19:30 civarında oyunda olurum başlarız

lEfe bunu beğendi.
  14. lEfe

lEfe User

Bl görevleri çok uzun sürüyor emin misin :D

15. Sqweegell

Sqweegell User

17 yi boşver 20 lvl olursun rahat zorlarsan 21 bile olursun

16. lEfe

lEfe User

lwl ın ne önemi var anlamıyorum :D ben 20 pro olsam yeter

17. oben

oben User

aynı kişiye ait 2 hesabın birbirini kasması yasal değildir ban gerektirir kemdiniz yapmışsınız başkalarını teşvik etmeyin.

18. Sqweegell

Sqweegell User

kardeşim 20 pro ne ben 55 proyum 100 pro bile olurum hedeflerini yüksek tutarsan daha çok gelişirsin

küreselde istiyorsan gel ben seni yarım saatte 20 pro yaparım hatta 20 lvl de yaparım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2021
    lEfe bunu beğendi.
  19. lEfe

lEfe User

yarım saatte 20 pro :D nasıl ben 2 aydır blde slot kesmeye çalışıyorum asdfasdf discord var mı

20. Mineral

Mineral User

Artıran var mı.Yoksa saaat.Yarım saat nedir yav biz yarım yıl uğraştık:D