Kayıtmı ediliyoruz?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Zuğaşibozo tarafından 4 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyun sayfasının sol üst kısmında kırmızı bir yuvarlak çıktı, tıpkı kameralardaki rec (kayıt ikonu) gibi, çıkış giriş yapınca yuvarlak yokoldu, aklıma acaba darkorbitin yeni tarama formülü bumu diye çılgınca bir soru geldi :) acaba bu durum nedir varmı bilgisi olan?

2. Eski

Eski User

bi ekran görüntüsü var mı?

3. aynen o bendede oluyor ..

4. Etkinlik geldiğini bildiren kırmızı ikon yanlış yerde sadece o kadar :)

5. BlueSparkk

BlueSparkk User

Hayır :) sol üst tarafta büyük ihtimal gemi, veya kullanıcı ifadesi var sizde. gemide bi değişiklik olduğunda veya hp'niz azaldığında uyarı amaçlı orayı işaret eder, bir bildirim simgesi gibi düşünün onu. bende sol tarafta komuta merkezi simgesi var. bi indirim geldiğinde üzerinde kırmızı bi nokta olur. üstüne tıklarım bana yeni bir indirim var yazısı cıkar. kapattıktan sonra kaybolur.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. Hayır ekran görüntüsü almadım tekrar denk gelirse alırım.
    Bu olabilir belki :)
    Haritayı değiştirdim gene düzelmedi taki çıkış giriş yapana kadar, tekrar çıkarsa bi resim alıcam fakat ilk defa denk geldi böyle birşey, hatta aoyunsayfasındaki pencere ikonları bende sol tarafta yukardan aşağı doğru dizili, bu kırmızı nokta çıktığında o ikonlar noktanın boyutu kadar aşağı inmişti.

7. BlueSparkk

BlueSparkk User

bir daha olursa, Ayarlara gir, konfigurasyon ayarlarını aç. ve oyun ikonlarını sağ sola sürükle. o kırmızı noktanın ikonlarla beraber hareket ettiğini görüceksin. Bildirim veren bir ikon bu :)

8. Sanırım öylebirşey, birden görünce heyecanlandım, botlara bir çözüm aryolar falan sandımda nerdee.

9. O bildirim ışığı bazen, benim kullanıcı panelimde de oluyor. Tecrübe, şeref, uridium'un olduğu kısımda olması garip bir şey. Gemi özelliklerinin yazdığı kısımda olsa anlaşılabilir. Bu arada Solace gemisinde de bazen yeşil bir nokta tamir robotu gibi geminin üzerinde daire çiziyor.

10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Kayıt altına alınma gibi bir durum söz konusu değildir, arkadaşlarımızın da belirttiği gibi yalnızca bildirim ışığıdır. :) İyi oyunlar efenim.

İyi forumlar.

11. Cevaplarınız için teşekkür ederim konu kilitlenebilir, iyi forumlar, iyi oyunlar.

12. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederiz, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.