Kendıme Bır Hedef Belirleyemiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●ỢqขžђสИ●ЯΣΪگ tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benım sıkıntım bır yol belirliyememem Gemımın Durumu

2Hangar 1.Aıges Tasarım yok 2.golı Spectrum var
    33LF3 --- 2LF4 -- 22BO2 8IRIS 4HAVOC 5.SI YOLDA :D ZETA 92PARCA

Elmas ucus duzenı var

17ARGEYIM Argeye yatır urını falan demeyın zeta kapısı acıpta fullemeyı dusunuyorum.

P.E.T 12LWL KAMIKAZE3 --HAMMADE TOPLAMA3--OTOYAĞAMA1--TAMIR MODULU2 2TANE2.Sevıye Radar Protokolu 1tane3.sevıye radar protokolu var

Tek basıma SAB+X1 ILE Cubı kesebılıyorum

gunde en az 10k urı en fazla 25-30k urı kasabılıyorum

Irıslerı geliştirmelimiyim

Kendıme bır hedef belırlesem cok serı urıdyum kasarım aıges alıcam dıye 1haftada 250k urı kasmıstım bu gemı hangı yolu ızlemelı napayım bılemıyorum apısı zetadan gelen kutularla tamamlamaya calısıyom 14 parca bana bır yol söleyın Allah rızası ıcın

Soru:Arkadaslar Ben cok dusuk vuruyorum gıbıme gelıyor aıgesde x1 ıle 2900-3000k vuruyom x4 15 k zor goruyor golıde ıse beslemelı 25-26k x4 atıyorum aıges almadan once golıde x4 seprom beslemelı rahat 30k goruyordum neden bu kadar dusmus olabılır bana solermısınız.

2. Bende ayni senin ozelikler gibi ama ben 23 argeyim sana tavsiyem irislerini gelistir 8 iris toplam 700 bin uri filan eder x1 le 3k vuruyoken bu hasar 6kya cikar belki daha fazla kalkani saymiyorum bile ondan sonra anahtar alip lf4 lerini fulle.

3. Soruma cevavap verdığın ıcın teşekkür ederım .
    a onerısı oloan varsa soleye bılır

4. Ne demek :) ve bisi daha ekliyim git bi palla klanina gir palla topla zeta ac hem havoc cikar hem 25 anahtar hem 50 dosya veriyo lf4 apis ve zeus yaparsin ben 16 argeden 23 argeye ciktim bu kapi sayesimde cikan uriyide irisleri gelistir :)

5. Merhaba ,

İlk amacınız bir şekilde ( Görev yada Kapı yaparak ) uridium biriktirip arge'yi klasik 24 arge'ye göre dağıtıp 24 arge olmak olabilir. Daha sonra Zeta'ya ağırlık verip Havoc tamamlamaya çalışmak olabilir. Daha sonra LF-4 arayabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.