kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -TurkishPilot- tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. global avrupa 1 , mmo, 17 levelim 5 iris 3 flaxım, gemi full lf3 droitlerin 2 tanesi lf3, full elit hız var, gemi full elite kalkan, droitlerin yarısı, 11 arge, normal goli tasarımlarının hepsi var, bundan sonrası için neler yapmalı neler kesmeli, oyunda nasıl bir politika izlemeliyim ?

2. Kapı yapmalısın beta,alpha,zeta...

3. bayadır oynamıyorumda, palladium topluyoruz dime hocam ?

4. ewt :D

5. kasap61

kasap61 User

önce irislerini tamamla sonra arkadaşın dediği gibi kapılarını yap biraz elit cepanen olsun sonra palaya dayan havoc ve lf 4 için kapı yapmaya başla :) bu arada argenide yap :)

6. Bence kapı varsa kapı yap ama yoksa cubiye yönelmeni tercih ederim ben bile senin özelliklerinin 1/4 iyim 5-6 kişiyle cubiye dalınca 1 seferde ortalama 150 uri 190.000 küsürde C kazanıyorum hele bide sen kessen 1 seferde en az 500.000 C 300U.Ama senin gibi biri için cubi az gelebilir.

7. crediyi cubinin çöpündende alır ;) Zaten öle günde en az 20m yapar mesela ben bugün 45m kastım cubi çöpüyle.

8. Aslında haklısın ama ben Skylabı tercih ediyorum her 5 saatte filan 3000 Promerium yolluyorum şerefimde 60.000 filan bi seferde 1.700.000 C garanti ;)

9. Ben daha kötü bir ekipmanla (11lf3, 1bo2 ırıs yok) bugün 45m credi ve 10k uri kastım cubide. Hep cubi çöpü aldım ve pet hammadde ile sattım. 45m yaptım yapmasına ama ben parayı biriktirmeyide harcamayıda seven biriyim :D. Kalkan geliştirmeye harcadım hep. Skylabı ise her zaman kullanıyorum fakat skylab beni kurtarmıyor.

10. Evet seni kurtarmaz sen yine günde 10k uri kasıyosan iyi ben 500-1000 uri arası :D

11. Merhaba ;

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Keyifli Forumlar.

12. arkadaşların dediği gibi cubide kasıl akşamları az kişi oluyor daha fazla uri verir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.