Keres'in Hafta İçi Kapı Ödüllerine Eklenmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve TersLale tarafından 14 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eklensin mi?

1. Eklensin

58,8%
  2. Eklenmesin

41,2%
  1. TersLale

TersLale User

Bildiğiniz gibi salı, çarşamba, perşembe günleri özel ödüllü kapılardan (Delta, Epsilon, Zeta, Kappa) Sayborg, Hammerclaw, Mimesis düşebiliyor. Bunlara Keres'in de eklenmesini istiyorum. Ne de olsa birleştir ücretleri neredeyse aynı.

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu indeks bölümüne ekledim. Gerekli destek alınırsa raporlara ekleyeceğimizden şüpheniz olmasın :)

İyi Forumlarrr.

TersLale bunu beğendi.
  3. ya bana kalsa mimesis kalksın sadece hammerclaw ile sayborg kalsın derim adam keresi ekleyin diyo. kimsenin kullanmayacağı bi geminin oraya eklenip güzel olan gemileri düşürme ihtimalimizin azalmasını neden istiyosun birazcık açıklar mısın?

TersLale bunu beğendi.
  4. TanrıEru

TanrıEru Guest

aslında oraya keres berserker hekate gibi gemilerin eklenmesi mantıklı olabilir bunlara zephyr ile solaris de dahil edilebilir zamanla bence özellikle hekate bence olması gerekendne cok daha az saygı gören bir gemi şuanda işlevsel olarak tyrannosdan daha hızlı olan bir gemi ayrıca pasif özelliği %7hasar %10 kalkan bu geminin yeteneği de hiç fena değil rakibinin kalkanını delmek için çok işe yarayan bir gemi kapılardakı tasaırm çeşitliliği artarsa daha işlevsel olabilir bence bu haftasonu ödülü mevzusu

TersLale bunu beğendi.
  5. TersLale

TersLale User

Açıkçası Mimesis, Hammerclaw ve Sayborg'tan daha heyecan verici bir gemi. Sayborg, Venom'un bir kopyası ve Venom'a gelen modüllerle birlikte Venom'dan daha güçsüz bir durumda. Hammerclaw ise Aegis'in bir kopyası ve ondan biraz daha güçlü. Mimesis ise oyunda eşi benzeri bulunmayan bir gemi, değişik bir oynayış biçimi ve güzel modülleri var. Mimesinin özel ödüllerden kalkmasını istiyorsanız siz de bir konu açabilirsiniz.

Keres'i kimsenin oynamayacağını söyleyerek tüm Darkorbit oyuncularını zan altında bırakmışsınız. Bunun söyleyebilmek için tüm oyunculara tek tek sorup Keres oynamayacaklarından emin olmalısınız. Ki bunu yapmaya gerek yok. Haritalarda Keres gemileri gördüğüme göre oynayanları var. Keres'in birleştirde istediği malzemeler oyunun en pahalı malzemeleri olduğu için oynamak isteyip de yeterli malzemeyi biriktirmeyen veya birikteremeyen oyuncular da var. Kendi düşüncelerinizi söylemek bu forumu varsıllaştırır ve güzelleştirir ancak kendi düşüncenizi tüm Darkorbit oyuncularının ortak düşüncesiymiş gibi söylemenin bir anlamı yok.

Bunun yerine yapıcı geri bildirimlerde bulunabilirsiniz. Örneğin, Bigpoint Sayborg, Hammerclaw, Mimesis düşme oranlarını açıklamıyor ancak biz örneklendirelim ki Sayborg %1, Hammerclaw %1, Mimesis %1, bir gemi düşmeme olasılığı %97 olsun. Sizin dediğinize göre bu oranlar %0.75 Sayborg, %0.75 Hammerclaw, %0.75 Mimesis, %0.75 Keres, %97 boş olarak düzenlenecek. Bunun yerine şirkete oranların %1 Sayborg, %1 Hammerclaw, %1 Mimesis, %1 Keres, %96 boş olarak düzenlenmesini önerebiliriz. Bu oranın içinde kapıdan bir gemi almamak yerine Keres almak güzel olurdu.

Keşke onlar da gelse. Özel ödüllü hafta sonu etkinliğine de bir güncelleme yapılması gerek. Goliath tasarımlarını çıkardık. Böylece harika diroidler dışında pek bir olayı kalmadı. Yeni sürümler ekleyip Hekate, Zephyr, Berserker, Distruptor, Solaris eklenebilir ve belki de Tortu.

Teşekkür ederim :)

6. Besyokar

Besyokar User

keresi kullananı görmedim tüm serverlerde baktım kullanılmadığına göre çöp gemi ayrıca sayborgun tekillik özelliği venomdan daha fazla hasar veriyor ve 16 lazer slotlu bu tür gemilerle keres çöpü bir olamaz

TersLale bunu beğendi.
  7. Olaya sadece hasar yönüyle bakmamalısın . Keres yetenekleriyle kendini gösteren bir gemi , tıpkı disruptor gibi . Çok görmemenin sebebi her durumda kullanılacak bir gemi olmamasından kaynaklı olabilir . Misal solaris gemisi protegit görevlerinde , disruptor gemisi doğrudan PvP veya grup savaşlarında , keres gemisi spaceball gibi bir sürü oyuncunun yan yana bulunduğu yerlerde çok iş görüyor . Bu gemilerin kendilerini gösterebilmeleri ve bir tık iş yapmaları için yeteneklerine ihtiyaçları var , yetenekleri olmadan pek bir anlam ifade etmiyorlar . O yüzden de bana göre epey riskli gemiler , ama aynı zamanda eşsiz gemiler . Kesinlikle çöp denemez , örneğin spearhead sadece 5 lazer slotuna sahip olduğu için çoğu kişinin gözünde çöp , ama yetenekleri ? Yetenekleri çok eşsiz , çok değerli bir gemi :)

TersLale ve Delipaltalı35 bunu beğendi.
  8. TanrıEru

TanrıEru Guest

keres gemisi gayet verimli ve işleyişli bir gemi sayborg bu oyundaki kullanımı en kolay olan gemi keres mimesis disruptor gibi gemiler oynaması daha zor ve taktiksel oynayış isteyen gemilerdir ayrıca yetenekleri ile karşısına koyulabilecek fazla bir rakipleri de kalmıyor berserker ve keres toplu savaşlarda gayet kullanılan gemiler ozellikle bl harıtalarında

TersLale bunu beğendi.
  9. katılmıyorum herşey oyle free win verilmez dostum emek harcamalısın biraz o zaman herşeyi kapı odullerine koysunlar
    hammer sayborg nimesiis bile nerden baksan her biri 3m uri degerinde onları vermişler daha ne olsun :) 3m uriye kapı yap 3 unude rahat kaparsın

TersLale ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  10. Üstünden baya bir zaman geçince kendilerinin koyacaklarına eminim. Nasıl ki son zamanlarda yeşil kutuya geliştirilmiş lf4'leri koydukları gibi.

TersLale bunu beğendi.
  11. TersLale

TersLale User

Kapılardan Sayborg ve Hammerclaw düşürdüm. Klanımda Mimesis düşüren de var. 450-500 Oil'i geliştirmeye ve 1,4 milyonluk donanımı kalkana basmak daha mantıklı geliyor. O yüzden bu gemileri kapılardan düşürmeyi yeğliyorum Mimesis için gerekli malzemeleri hazırda tutarken. Şirket emek vermemizi isteseydi üç gemiyi de koymazdı. Dördüncüyü de koymak için bir engel yok.

Sayfayı Paylaş