Öneri Keşke 31 Mayıs 2011 e geri dönülşe

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Legend_Onur tarafından 27 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Geriye Dönülşe 2011 Tarihinde oyuna 31 Mayıs

Bu anket 27 Temmuz 2028 13:43 tarihinde sona erecektir.
  1. Evet

83,3%
  2. Hayır

22,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Örneğin 31 Mayis 2011 Yılı çok güzeldi ondan sonra zaten oyunun güncellemeler iyilesiterecegine batırdı bence bu eski yila geri dönülebilir de eski zevki tekrar gelir diyorum bu yılki zaman oyun çok güzeldi ister kalin sıkısi olsun ister incesi ozamanki zevk iyisi şimdi berbat boş haritalar eski yila Kalin Sikmasi bile ayrı güzeldi dönülebilse dediğim tarihteki oyun çok şahaneydi ekibe bildirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

2. "Geçti Bor'un pazarı, sür eşeği Niğde'ye."

Bu Atasözü konuyu açıklıyor. Boşa hayal kurmaya gerek yok. DarkOrbit, oyunun geleceği için temiz bir sayfa açsa eskiye takılı kalmak zorunda hissetmezsiniz.

3. Aliens

Aliens User

Geçti BOLU pazarı, sür eşeği Niğde'ye. :) Doğrusu bu efendim. :)

Konuya gelirsek, bu şekilde olanına sıcak bakmıyorum, harcadığımız emeklerin tek celsede silinmesini istemem ama bir Nostalji Sunucu açılabilirdi ki bunu da TR Takımı iletmiş ancak olumsuz yanıt almışlar. Ondan artık bence bu konuyu çok irdelemeyin.

4. onuzanr

onuzanr User

iyi olur donulse bende +1 yorum

5. Eskiden oyun daha zevkli di arkadaşa aynen katıliyorum.

6. Bence server birleşimi şuan için yapılacak tek olumlu gelişme . Üye sayısından portalları göremediğimiz günlerin geri gelmesi dileğiyle ..

7. hayırlı si aynen insALLAH

8. Oyun elden gidiyeah , gemiler bannlaniyeah...

İşte bunlar hep dıj güjlerin iji.

9. Benim yazdığım doğru, TDK' den de kontrol edebilirsiniz. Bor, Niğde ilimizin bir ilçesidir.

10. forum moderatör ne zaman ileticekseiniz bu kadar kişi onaylıyor destek var ?

11. Aliens

Aliens User

Tamam, bozuldum şuan. :D Şaka bir yana, yanlış bildiğim bir şeyin doğrusunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. :)

12. :) Rica ederim.

13. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu açılalı daha 1 hafta anca olmuş. Gerekli rağbeti görünce bildirmek bizim görevimiz ancak bildirip bildirdiğimiz hakkında bilgi vermeyiz.

İyi forumlar.

14. Bence de eskiden oyun çok güzeldi çok iyi hatırlarım daha yeni kurmuşum oyunu 1-1 deyim phoenixle streneur kesip görev falan yapiyorum . iste düşman basmıştı 1-1 i merkez full gemi dolu hekes düşmana sikardi ezigi güçlüsü suan mesela tr3deyim baskına gittiğinde 5 haritada 2 3 kişi zar zor görüyorsun ve eskiden harita namustu düşman haberi geldiği haşmetli goliler gelir düşmanı peslerdi simdi bakıyorum düşman sanki kendi haritasında geziyor sanki çok kotu gerçekten kotu

bu arada yazmamisim 6 sene önce bırakmıştır yeniden başladım oyunu 2 3 aydır oynuyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ağustos 2018
  15. fantom106

fantom106 User

Yaklaşık 2009'dan beri oynuyorum fakat hiç full olamadım dolayısıyla açıkçası içimde hep uktedir. O zamanlarda ki o Goliath algısı beni hep etkilemişti. O kurtarıcı Goliath'lar gelir npc kesmeme de yardım eder hatta karşı şirkettense bile dokunmadan geçerdi.

Ara ara oyuna geri döndüm ve oyuna çok fazla miktarda içerik sokulduğunu gördüm. Öncelikle oyunu zamana uydurmak için grafikleri güzelleştirelim derken bana göre eski halinden daha kötü bir hale getirilmiş. Ardından yok LF4 yok zeus yok hades yok poseidon abuk subuk bir takım içerikler konmuş, evet mantıklı sonuçta uzun süredir oynayan kişiler için yeni hedefler konması ve gösterilmesi gayet normal ancak bu durumda yeni başlayanların da insan olduklarını düşünerek eski içeriklerin edinimini kolaylaştırmaları gerekirdi. Eskiden olsa goliath, irisler birde bunları lf3 le doldurdum mu tamamdım peki ya şimdi? Bunların üstüne yığınla iş çıkmış. Bu da ne yazık ki insanı soğutuyor oyundan.

16. Eyuplu3

Eyuplu3 User

Güç dengesi sıfır. Güç dengesi kurulursa eski günlerine geri döner onun dışında pek mümkün değil. Eskiden pvp ler tehlikeliydi şimdi her yer tehlikeli. Vakti zamanında x4 çıkmasın diye bir konu açmıştım. Çünkü alt tabakayı çok etkiliyordu goliath bile 2 saniyede patlıyordu. Bir ara botlar moda oldu zaten bu durum oyunun asıl kullanıcı kitlesini uzaklaştırdı.

Uzun süre sonra şimdi oyuna girdim. Eski canlılığını yitirmiş soğuk bir oyuna dönmüş.

17. Soğuk değil, buz gibi:D

Eyuplu3 bunu beğendi.
  18. Eyuplu3

Eyuplu3 User

:)

Goliath olmanın bir anlamı kalmamış. Bildiğin phoneixe dönmüş.
    Düşmanı gördüm
    portaldan atlama tuşuna bastım.
    Düşman sıktı
    Portaldan atlayamadan patladım.

eskiden krediyle aldığım gemiler daha dayanıklıydı :D

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş