Geri bildirim Keşke Biraz Emek Gösterseydiniz...#EmpriyanEvent

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve »「HΛƳĐΛЯ」*「HΛƳĐΛЯ」« tarafından 10 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Gerçekten şaka gibi mart ayında gelen empriyan etkinliği ile birebir aynı yeni gelen mini etkinlik tek farkı üstüne citadel plus gemisi tasarımı eklenmiş olması oyunda gemi öldürmesinde sayaç çıkaran tasarımlar beklenir iken bu kadar kötü tasarımların gelmesi üzücü umarım biraz daha duyarlı davranılır, zaten oyun büyük oranda kendini tekrar edip duruyor etkinlikler geçen senelerle aynı sadece 2-3 düzeltme iyileştirme veya ödül değişikliği sunuluyor cidden aynı döngü biraz sıkmaya başladı.
   
  titans___ bunu beğendi.
 2. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Bahse geçen etkinlik sadece mini etkinlikdir. Böylesine ufak bir etkinlikte daha büyük birşeyler beklemek bence hata olacaktır. :)

  Geri bildirimlerinizi yapmayı unutmayın.

  https://board-tr.darkorbit.com/threads/empyrian-seferi-etkinligi-geri-bildirimleriniz.162370/

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 3. Oyunun kendini tekrar ettiği aşikar iken bunu sizin söylemeniz gülünç geldi admin mini etkinlik olduğunun farkındayım ama anahtarlı etkinliklerde önceki yıllarla neredeyse aynı benim amacım birilerini suçlamak değil yanlış anlaşılmasın farkındalık oluşturmak hepsi bu aslında oyunda 3. parti ile program ile tren veya oto tıklama olayları zaten çoğu kişiyi oyundan uzaklaştırmış durumda çoğu oyuncu gün geçtikçe sıkılıp bırakıyor çünkü hem oyun kendini tekrar ediyor muhtemelen bu ay da uzay kupası etkinliği gelecektir geçen seneden biraz farklı olur hepsi bu farklı olacağını düşünmüyorum vede eski oyun zevki özellikle tren muhabbeti yüzünden yok elimden geleni yaptım supporta video çekip yolladım ama ne bir geri dönüş ne de başka bir şey pek bir yenilik olmayınca oyun gittikçe sıkıcı olmaya başlıyor hepsi bu...
   
 4. ATXPOWER

  ATXPOWER User

  Sadece 2 anahtar birleştirebildiim ben ?

  1 kerelik miydi yani bu anahtar birleştirmesi
   
  GodzillaBG bunu beğendi.
 5. evet birleştirse liminum ile alınan 1 defaya mahsus ama galaksi kapılarından Alpha Beta Gammayı bitirdiğinde 2 adet parçayı garanti olarak veriyor ne kadar çok Abg o kadar çok anahtar :)
   

Sayfayı Paylaş