KILAN SAVAŞ İSTASYONU [KSİ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DENİZCAN tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce bu 2 düzenlem olsun mu

1. evet 2 side olsun

41,2%
  2. hayır 2 side olmasın

23,5%
  3. 1. olsun 2. olmasın

29,4%
  4. 2. olsun 1. olmasın

5,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DENİZCAN

DENİZCAN User

Merhaba,
    benim 2 fikrim var bunları sizinle paylaşmak istedim.Bildiginiz üzere kılanlarda KSİ kurumak istiyor ve bunun modülerin almak hiçde kolay deil.Benim fikrim şu şekilde artık geliştirmelr vb. şeyler oldugundan istasyonlarımız çabuk yıkılıyor
    fikrim:ben istasyoun yanında bullunua 8 modül yok olmada istasyonun gövdesi yok olması yani istasyonu gövdesinde onu koruyacak bir insita olsun bu instasyı açmak için önce etrafındaki 8 modülü yok etmek gerkesin
    .[​IMG]

2. fikrim: istasyon modüleri kupon ile tamir edilsin mesel normal modül 5 kupon gövde modlü 15 kupon gibi...

lütfen yorum yapın

Son düzenlenen: 4 Nisan 2014
  2. -onur5000-

-onur5000- User

Konunun gidişatına göre oy vereceğim kararsız kaldım

3. 1. Fikir daha önce konu açıldı.

2. Fikir için oyum olumsuz.

4. DENİZCAN

DENİZCAN User

1. fikrin yapıldgın görmedim. yapn arkaşsdan ö.d

5. Ama ben genede 1. fikir için oyum olumlu

6. DENİZCAN

DENİZCAN User

böyle olmasza adam direkt gövdeyi kesiyor giyor dielerilye ugraşmıyor

7. KARANLIK

KARANLIK User

2. madde oldukça gereksiz geldi açıkçası.Ancak 1. maddeyi bende beğendim.Bakalım konuya ne yönde yorumlar gelecek.

8. ya aslıda 2. iyi artık tamir bedava olunca elimizde binlerce boş tamir kuponu kaldı bari bi işe yarasın

9. DENİZCAN

DENİZCAN User

güncel++

mesaj atarsanız memnun olurum....

2. fikri degiştrdim :))

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Nisan 2014
  10. Mαтαdor

Mαтαdor User

Kesinlikle güzel fikir servera istasyon dayanmıyor kurduğun an çöküyorlar tepesine. En azından kesilme süresi uzar.

11. DENİZCAN

DENİZCAN User

evet 3-4 defa krdum ve gerçek diyorum 2 dk daynamdıı oyun 1. 2. ve 3. sü bir gledi güm admalar 200 küsür vuruyor biz 10 k ya anca çıkıyoz :D

12. KARANLIK

KARANLIK User

Sayın DENİZCAN forumda üst üste yazmak yasaktır.Tekrarlarsanız hem konunuz kilitlenir hemde forumdan uzaklaştırılırsınız dikkat edin !

13. DENİZCAN

DENİZCAN User

ö.d KARNLIK modum

14. konuyu karıştırmak gibi olmasın ama birşey daha eklemek istiyorum.şimdi bazı kişilerin her şirkette çarı var mesela istasyonu kurduğumuzda,o şirketti çarına geçip rahatça kesebiliyor.istasyonun farkedip ateşlemesi zor oluyor sanırım.zaten mayınla patlıyor istasyon.mesela kendi şirketindeki oyuncular istasyonu yıktığında ceza gelmeli.şeref puanı yarıya düşmesi vs.kurduğumuz gibi kendi şirketimizdekiler yıkıyor zaten düşmana ne hacet :).

15. DENİZCAN

DENİZCAN User

:) eger kılan bölümdünden şirketin sadece VRU MMO VEYA EİC yaprsan kendi şirketin kesmiyor ama haklsınız
    haklsınız ancak mayınlar hasar almıyor die biliyorum ben... ve kendi şirketin KSİ ne saldıramaz eger bu şöle ise
    anasayafa:kılanalr:kılan düzenleme:şirket seçimi sadece VRU gibi

16. Prophecy

Prophecy User

2. Madde gereksiz

17. bunu bilmiyordum sağolasın.ama mayınlar konusunda kafam karışık yinede çünkü adam kamufulajlı dp mayınından bıraktığında oluyordu.adam bırakıp bırakıp kaçıyordu.ve ana gövde hasar alıyordu.ama bunu göreli epey oldu sanırım.şimdi belki değişmiş olabilir.

18. Merhaba ,

İmza kısmındaki resim boyutu uygun değil. Forum imza kuralları gereği genişlik olarak 500 piksel ve yükseklik olarak 200 piksel'i aşmayacak şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

19. DENİZCAN

DENİZCAN User

peki modum düzenilyourm hemen

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.