Kim bu -solo2008- :D

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve -solo2008- tarafından 29 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -solo2008-

-solo2008- User

Öncelikle selamlar adım Yiğit 18 yaşındayım nickimdende anlaşılacağı üzere 2008'den beri darkorbit oynuyorum, oyuna ilk başladığımda tr1 olduğundan dolayı hiç server değiştirmedim oyuna belirli aralıklarla belirli süreler ara versemde halen daha oynamaya devam ediyorum, genel olarak yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardım etmek için foruma geldim ancak sonradan ortamı beğendiğim için arada mesajlar yazmaya karar verdim, mesaj sayımdanda anlaşılacağı üzere forumda yeniyim. Antalyada yaşıyorum, müzik dinlemeyi, oyun oynamayı seviyorum. Yazılımcı ve grafik tasarımcıyım :D Sizlere tanıştığım için mutluyum herkese iyi forumlarrr :D

2. Memnun oldum.Benim de aynı şekilde 2008 den beri ama 10 kadar farklı hesap açtım değiştirdim sürekli oyuzden bir türlü full gemi olamadım :D ama idare ediyorum bunu full yapmadan başka hesap açmamaya karar verdim artık :D

3. -solo2008-

-solo2008- User

Umarım gemin hakkındaki hayallerine ulaşırsın, benimkide full değil bende fullemeye çalışıyorum :D

**EIC-CIE** bunu beğendi.
  4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Sizleri Forumda görmekten mutluluk duyduk.

Umarım uzun soluklu bir dostluk olur.

Günlük hayatınızda da başarılar dilerim.

Keyifli Forumlar.

5. -solo2008-

-solo2008- User

Teşekkür ederim rehber modum sizleri tanıdığıma çok memnun oldum, sizlerede görevlerinizde başarılar dilerim.