Kimdir bu Hypnos ?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve .Hypnos. tarafından 1 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Galiba beynim aktı çok karışık :'(

2. Quenn

Quenn User

okumasına okudumda ne okudum ben :D :O
    zaten kafam ağrıyor modum birde siz kısadevre yaptırdınız şuan :D :D ama o yavru kediye bittim <3 :)

ateistkeci bunu beğendi.
  3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Forum görevin hayırlı olsun. Umarım uzun soluklu bir görev süresi geçirirsin. :D :)

.Hypnos. bunu beğendi.
  4. .Hypnos.

.Hypnos. Forum Moderator Team Darkorbit

Teşekkür ederim ben de uzun süreler boyunca size forumda yardımcı olmayı istiyorum :):)

5. Yeni rütbeniz hayırlı olsun ;)

Görevinizde başarılar diler uzun yıllar kalıcı olmanız dileğiyle ;)

.Hypnos. bunu beğendi.
  6. .Hypnos.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim umarım kalıcı şekilde sizlere yardımcı olabilirim:)

7. ateistkeci

ateistkeci User

Burada çok az mesaj var bu günün baskınını buraya atayım sabahta başka bir moduma atacağım :)

Nasılsın gece gece iyi misin çok yoruyor mu forum modum :D

8. .Hypnos.

Merhabalar efenim sizin gibi moderatörlere yardımcı oyuncu arkadaşlarımız olduğu sürece bize yorulacak zaman bırakmıyosunuz :D
    Sizler nasılsınız siz de bizim kadar aktifsiniz forumda :D

9. ateistkeci

ateistkeci User

Nasılım nasılıım uykuluyum ve kafam yerinde değil :D forumda da boş zamanı dolduram diye bakınırken arada yazıyorum :p ama size yardım edebiliyorsam ne mutlu bu keçiye :)

10. .Hypnos.

Fazlasıyla yardımcı oluyosunuz oyuncu arkadaşlara ve aynı zamanda bize bırakmadan soruları cevaplıyorsunuz :D:D

11. ateistkeci

ateistkeci User

Ama bu sabahtan beri sizi çok yoruyorlar :( 3 gibi falan geldim sanırım her girdiğimde aynı soruların sorulduğu konular ve yorulan bir Hypnos moderatör :'))

12. .Hypnos.

Bugün biraz öyle oldu ama görevimiz bu :):)

ateistkeci bunu beğendi.
  13. Welbeck

Welbeck User

Hoş geldiniz

Oyundaki lag sorunu konusunu neden kapattınız muhabbet ediyorduk :)

14. .Hypnos.

Hoş buldum öncelikle fakat o konu asıl açılma amacından saptığı için kilitlenmesi gerekiyordu:)

15. Welbeck

Welbeck User

Aslında sapmamıştı çözüm üretiyorduk aramızda uçuk yorumları bende gördüm fakat insanlara hak vermeye başladım artık sağlık olsun.

başarılar :)

16. .Hypnos.

Teşekkür ederim :)

17. edii__bese

edii__bese User

Hadi bakalım bir optimizasyon sorusu o zaman, minimum-maksimum problemi de denebilir. Bir hız, bir kalkan konfigürasyonu (bir konfigürasyonda gemide tamamen hız jeneratörü, diğer konfigürasyonda gemide tamamen kalkan jeneratörü olacak) olan iki full geminin tamamen eşit şartlarda (hasar, ıskalama oranı, arge vs.) birbirine vurduğunu varsayalım. Bu durumda bu kapışmayı kazanacak geminin en iyi konfigürasyon stratejisi ne olmalıdır? Yani, hız ve kalkan konfigürasyonlarında diroitlerde kaçar tane lazer, kaçar tane kalkan olmalıdır? Daha da basitçe hasar/kalkan oranı ne olmalıdır? (Çok fazla parametre olduğunu biliyorum fakat basitleşmesi için gemiler arasındaki tek farkın konfigürasyon stratejisi farkı olduğunu varsayalım.)
    Kolay gelsin. :)

18. .Hypnos.

Bu sorunun cevabını kendi stratejimle cevaplamak isterim :D Hız konfinizde diroitlerinize 4 lazer atıp ağır konfinize de diroitlere 4 kalkan koyarsanız güzel verim alabileceğinizi söyleyebilirim :)

19. Acemiliği çabuk atmış gibi duruyorsunuz modum :D

20. .Hypnos.

Arkadaşlar sağolsun yoğunlukla acemiliği çabuk atlattım :D:D

Sayfayı Paylaş