Kimdir Bu Titan ?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Titan. tarafından 27 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

o zamanlar hiç aklıma gelmemişti mod olmak için başvuru yapmak :D ama aklımda hep şey vardı ofise gelip bir kahve içmek o da olmadı :D
    uyku düzenim yerine oturdu gün içinde beni görürsün artık :D geceleri ben yoğum

2. ateistkeci

ateistkeci User

3.000 mesaj oldu bununla birlikte :p

Luminous ve Krios bunu beğendi.
  3. Titan.

uuu Hayırlı olsun benimde 1.300 falan :D 1500 mesaj sana sözüm olsun :)

4. ateistkeci

ateistkeci User

Sen bana yetişene kadar ooooo daha çok yolun varmış :D 5000 olunca yine buraya atarım bırakmış olmazsan :)

5. Titan.

Açıkcası bırakmak için şu anda bir sebebim yok sağ olsun @Minerva adminimiz iyi dövüyor pardon iyi besliyor

6. ateistkeci

ateistkeci User

Çok şanslısın aslında modlarını çok sevdiğini duymuştum bir yerden :p sizden hep övgüyle bahsedermiş :D

7. Titan.

Kendisi bizi çok sever çoooooookk

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Zaten ofis çok fazla kalmadı ki :D bir yerde kapattılar. Sonra tekrar açtılar mı pek hatırlamıyorum. :D :)

9. Titan.

valla ben kapalı olarak biliyorum gizli gizli açtılarsa artık bilemiceğimm :D

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bende kapalı diye biliyorum :) ayrıca gizli gizli açılacağını da sanmıyorum. :D :)

11. ateistkeci

ateistkeci User

Açıldı ama :)))

12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

:rolleyes:(shock)

13. Titan.

Konunun bir kısmına göre yargılayan bir keci var orada ben sana diyim bu yaptığın ileride karşına çıkar modluk başvurusu falan yaparsın mazallahh :)

14. ateistkeci

ateistkeci User

Umalım da karşıma çıkmasın :D

Sayfayı Paylaş