Kimdir Bu YARGU

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve YARGU tarafından 4 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Kişisel konumu "Kim Kimdir ? Oyuncu" bölümüne çeker misiniz ?

Ayrıca şu saçma sapan ban atmayı bırakın artık.

2. YARGU

YARGU S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Topluluk kurallarına uygun davranmadığınız sürece banlanacaksınız.

İyi Uçuşlar!

3. Modum aklıma takıldı geçen malum site hakkında bir kaç soru sormuştum bi site kullanıcıların bilgilerini nasıl topluıyor vs bu yasal mı diye sizde bilgi havauzu bilgi madenciliği falan birşeyler demiştiniz..Tamam şimdi bir şirketi tp yi şp yi yada bir kullanıcının bir günde kastiği şeref ve tp yi belki oyun arayüzünden araklayabilir fakat..

Bir oyuncunun rpsini nasıl alabiliyor bu bilgi madenciliği? Bunun cevabini verirmisiniz..

Benim rp'mi bilmesi için benim hesabima girmiş olması gerekmiyor mu? Benim kafam karışık ya işler benim sandığım gibi yürümüyor yada ben hiçbirşey bilmiyorum..

Benim şimdi x kapısını kaç yaptığımı arasam bulurum darkorbitte mesela zeta da 2. sayfadayımdır yada 3. Sayfa sayisi xx olsun..

Tamam bunu bilgi madencileri alıp yayınalyabilir oradan görebilir..

Fakat kafamı karıştıran rp mi nasıl görüyor? Yada biliyor :)?

4. hesaplama yaparak basit bir şekilde basit bir yanılma payı ile aşağı yukarı buluyor Npc imha puanı pvp imha puanı da oyun içinde hesaplanabiliyor herşey herkese açık yani

5. Benim birde kafamın yandığı o sitede bazılarının npc imha puanını göstermiyor kiminin kaç gemi kestiğini göstermiyor N/A yazıyor.

Kiminde galaksi kapılar kısmı gözükmüyor peki bu neye göre belirleniyor? Mesela ben kendi gemimi malum siteden baktığımda herşeyi gözüküyor yaratık imhası gemi kesimi kapısı vs vs vs

Ama benle aynı yıl kayıt olmuş hemen hemen ikizim bir gemi(tp şp olarak) Rütbe olarak onun mesela Npc imhası N/A gözüküyor bu neden olmaktadır peki?

6. Hala bildiğim gibiyse hangi alanda hesaplanıyor ise o alanda serverde ilk 1.500 içinde olmalı gereksiz veri ile ugraşmamak için aktif olmayan hesapların bilgileri eklenmiyor
    zaten oyunu oynayanlar ilk 700 den başlıyor genelde

ama hiç kappa yapmayan biri veya çok az yapan biri General bile olsa kappa sayısı gözükmez .
    Her alanda ilk 1.500 geçmek lazım

YARGU ve Dontforgetme bunu beğendi.
  7. Beni aydınlattığın için teşekkürler adamsın :)

edit:Demek ki ben her alanda 1.500'ü geçmişim :D

yılmazcan47 bunu beğendi.
  8. TanrıEru

TanrıEru User

Bir ara ücret karşılığı oradaki istediğin istatistik leri sildirebiliyordun sanki yanlış mı biliyorum :p

yılmazcan47 bunu beğendi.
  9. insanları yönlendirmek istemem , Bu konularda benden daha iyisin camia 'da paylaşmak istediğin bilgiler varsa paylaşabilirsin :)
    İyi günler Mert

YARGU ve Dontforgetme bunu beğendi.
  10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sizlerde çok iyi biliyorsunuz aslında uyduğumu ama işte bahsettiğiniz " Topluluk Kuralları " sizlerin isteğine göre değişiyor. Zira olayları siz uzattınız ve büyüttünüz. Ben kendimi ifade ettikçe siz mesajlarımı veya konularımı sildiniz. Neyse , elbet şu laflar bir gün gelip yerini buluyor. " Bu dünya Sultan Süleyman'a bile kalmadı. " veya " Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner. "

Ayrıca her ban kalktığında foruma iki mesaj yazınca ban atmazsanız neye uyup uymadığımı görebilirsiniz.

Son olarak " Kim kimdir? Oyuncu Bölümündeki kişisel konumu olması gereken yere çekilmesini istiyorum. Bu yaptıklarınız yetkiyi kötüye kullanıp suistimal etmektir.

11. mert bey herşeyi biliuyorsunuz maşallaj mert bey peki size bi sorum olacak kasım ayının bir anahtar etkinliği olacak mı diğer aylar gibi yoksa sadece kasım ayının sonunda 3 günlük çıkan prometheus etkinliği ile mi geçip kapanıcak :D

12. YARGU

Merhaba,

Olayları büyütmemiz sizin sürekli şuan yaptığınız gibi kapanan konuları tekrar tekrar hortlatmanız ekstradan size yazı yazıldıkça cevap hakkım doğdu diyerek a'yı c'ye sürüklemeniz b konusu içerisinde k konusunuz anlatmanız gibi örnekler verebiliriz.

Konular kapandı gitti artık bu konuları buralarda veya başka konularda açmanın lüzumu yoktur.

Sürekli söylüyoruz, bize de kalmayacak bana da kalmayacak tıpkı size kalmadığı gibi. :) 'Keser döndü, sap döndü hesap görüldü' diyebiliriz o halde geçmiş için. :)

Önceki banlarınız da tıpkı şuanda yaptığınız gibi alakasız konularda yine alakasız mesajlarla kişisel hırsınız uğruna forumu meşgul etmeniz.
    Aynı şekilde tekrarlamanız durumunda bu sefer çok daha uzun cezalar uygulanacaktır.

Konunuz gerekli şartlar altında Takım Liderimiz tarafından kaldırılmıştır. Gerekli görülürse eğer tekrar takım liderimiz tarafından taşınır.

Tekrar bu konuda vereceğiniz cevaplar ve uzatmanız silinecektir. Görevim dirlik ve esenliği sağlamaktır. Buradaki akış ve düzenin sorumlusu bensem tüm önlemleri almakta hakkımdır burada görevi kötüye kullanıyorsunuz diye ima ettiğiniz şey kişisel hırslar uğruna forumda birçok konularda alakasız mesajlar açarak insanlarla kavga ve tartışmaları engellemekti.

Cevap hakkınızı kullanarak verdiğiniz cevaplar ve uzatmalar tekrar ettiğim gibi silinecek ve eskisi gibi bir tutumla devam ederseniz bu sefer aylık cezalar olmayacaktır. Bilginize arz ederim.

@yılmazcan47 zihnimizi açtığın için teşekkürler :D Sıradaki etkinliği kimden öğreniyoruz?

İyi Uçuşlar!

Dontforgetme bunu beğendi.
  13. TanrıEru

TanrıEru User

Yok ben anlamam öyle işlerden girer günlük istasitik incelememi yapar çıkarım oradan ama e tabi herked gibi bizim de var bunlarla ilgilenen arkadaşlarimiz :p
    Yeni etkinlik ne bilmiyorum arena gelebilir
    Savaş bileti etkinliği kesinlikle gelir hatta tahminimce ebedi kapı bugu yapan arkadaşlarin bani da bu etkinlikten 2 3 gun önce veya sonra gelir (tahmin bilgi değil)
    Bununla beraber promethues etkinliği de kesin gelir :p belkide prometheus etkinliği ile beraber tek bir etkimlikle gelir savaş bileti belli mi olur

Dontforgetme bunu beğendi.
  14. Yani sormak istediğim bu kasım ayı boş geçmez değil mi? Prometheus etkinliği ayın son 2-3 gününde yapılan savaş bileti olmayan bir etkinlik en azından hep öyle oluyor.. O yüzden sordum...Gerçi ayın ortasına girdik neredeyse ortada herhangi birşey yok.. Geçen sene ne geldi mesela savaş bileti etkinliği olarak

15. Purgatory

Purgatory User

Başıma bir şey gelmeyecekse bu konuda biraz bilgi verebilirim :D

16. YARGU

İçeriklerin nasıl çekildiği ve düzenlendiği varsa güvenlik sakıncaları hakkında bilgi verebilirsiniz. :)

Ama daha fazlası olursa cısss :D

17. Purgatory

Purgatory User

Yargu modum sizinle beraber tüm ekibin de 24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun. O kadar bilgi veriyorsunuz, yardımcı oluyorsunuz, teşekkürü hakediyorsunuz. Ekibe tek tek yazamayacağım için buradan ekibe yazmış olayım. :D

YARGU bunu beğendi.
  18. YARGU

Merhaba,

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için hem şahsım adına hem tüm ekip adına. :)

İyi Uçuşlar!

19. Ben de yargu öğretmen sandım bir an sonra düşündüm bir öğretmen neden darkorbiti oynar.:D.Daha önce kimyager..sağlıkçı..avukat. hukukçu şöför her meslekten oynayan çok gördüm ama öğretmen hiç görmedim var mıdır acaba :)?

Sayfayı Paylaş