Kimmiş bu EBRAR :)))

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Ξ•B•Я•A•Я• tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sizinde böyle bir konunuz var mı sevgili @_KIYAMET_ bey :)))

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Konu var ama o hesaba giremiyorum. :D :)

3. Siz hala ve hala buralarda mısınız :) Galiba eskilerden bir tek bizler kaldık.

4. :D oda değişikkkkk
    :))) eskilerden kim kaldı

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aslında basit bir işlem gerekiyor fakat teknik ekip benim için uğraşmayacaktır. :D :)

6. yalnız ben burayı kim kimmiş ekip sanıyordum ? :D galiba moderatörlük adminlik devri hepimiz için kapandı :)

7. bende taniyorum seni oyun eski oyun degilki .)) neden geldin bende girmiyom arada sirada bakip cikiyorum tr1 de oynuyorum eic de iki kurmay albay bir tum genaral var eskiden kurmay albay sayiisi beli degildi oyunda kimse kalmamis gidisat iyi degil :DDD

8. :) belki bir gün :D
    herşey zamanla değişir ve yenilenir :) buna şaşırmamak lazım
    2 sene olacak bırakalı :)bigpointi fakat başka bir şirketin oyununda hala forum görevlisiyim :) yani göreve devam

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hep belkilerle yaşıyorum. :D :)

10. aman boşver bu nickinde çok ciks :D

11. Aliens

Aliens User

Gerçekten sana yapılana çok üzüldüm. Bu kadar emektar birine yazık edildi... Açtığın konularında bir bir silinip yeniden açılması ayrıca bir üzüntü veriyor...

Ebrar sizde tekrar hoşgeldiniz efendim. :) Nice güzel sohbetlerimiz olsun. İyi forumlar... :)

12. kaansakal

kaansakal User

Ve profesyonel bir şekilde amatör olarak değil değil mi :)

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Konu nick değil aslında ama sanırım o hesap yalan oldu. :D :)

Sağlık olsun. :) Aslında pek şaşırmadım kendi açılarından belki haklıdırlar. :D Konulara gelince yenilenmesi çok sorun değil. :) Düz hesap 4 yıldır forumda görev yaptım açtığım konular olmasa bile beni bilen biliyor. :)

14. iyi temennileriniz teşekkür edeirm :) inş güzel sohbetlerimiz olur
    hiç bir yer sizi bir anda yetkiye boğmaz :) bir anda ipleri vermez , sizi her zaman sıfırdan başlatır , fakat edindiğiniz tecrübeler verdiğiniz kararlar sizin her zaman bir adım daha ileriye götürdüğü için bnm için hızlı oldu , sanırım en son zirveye gelmeye az kaldı diye düşünüyorum hayırlısı

15. Aliens

Aliens User

Seni unutan ölsün. :) Şaka bir yana, gerçekten unutulacak gibi değilsin. Düz hesap eski forumuda sayarsak 30-40.000 mesaj. :) unutulmadı mümkün mü?! :)

16. kaansakal

kaansakal User

Aman adminim yanlış olmasın yerinizde gözüm yok inşallah cumhurbaşkanı olun tanıdık cumhurbaşkanı diye hava atarız yani benim için sorun değil yani ben sadece öylesine yazmıştım maksat gecenin 1inde bile eğlenebilmek :)

17. hahaha yerimde gözünüz olsa ne olacak :) dünya Süleyman Peygambere kalmamış bana mı kalacak ilahi sizde :) üyelere her daim iyi olacaksanız inşALLAH sizde bir gün admin olursunuz :))

tabi lakırdı eğlenmek her zaman sevdiğim şeylerdir ;)

18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Teşekkür ederim. :) Eski forum ve yeni forum ikisini toplarsak kafadan 100.000 filan mesaj yapar sanırım. :) :D

19. Duydum ki bir zamanlar görevliymişsiniz, 2009 dan beri buralardayım, ara ara çekip gitmelerim var:cool: Ama hatırladım sankim sizi, biliyorum.Herneyse bir selam bırakayım dedim konuya, hayat neler gösterir belli olmaz:D Tekrar göreve gelin artık görevde değilseniz, sizi biraz gözlemledim, çok nadir adminlerin üyelerin yaydığı elektriği veriyosunuz, üyelere vs çevreye karşı.Bu güzel bir şey :) ;)

20. Aliens

Aliens User

Dalga geçiyorsun değil mi? 100.000 Mİ?! o_O

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.