Kimmiş bu EBRAR :)))

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Ξ•B•Я•A•Я• tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eski forumda en son kaç mesajda kaldım bilmiyorum. Bir yerden sonra eski forum tamamen silindi. :D

2. kaansakal

kaansakal User

sikrınşat aldım olur da bir gün admin olursam elinizi öpmeye gelicim tabi adres vermeniz gerekecek :)

3. Aliens

Aliens User

Aynen, silinmesi çok kötü oldu. Özlüyorum o herşeyin bir arada olduğu forumu. :( Ne varsa eskilerde var.

4. herşeyden önce sanal da olsa yaptığımız işi kıymet ve özen göstermemizden kaynaklanıyor , insanlara yardım etmek hobilerim arasında, adımız hala iyi olarak anılıyor ve eski ebrar admin şöyleydi, foruma böyle fayda bırakdı denilince daha çok mutlu oluyorum :)

ihtiyaç ihtiva eden durumda takım yetkilileri contact kurabilirler ziraa eski kayıtlardan bilgilerimiz duruyor durmasa bile bize çok rahat ulaşma imkanları mevcut :)

no problem :) TuvaletTerliği de inanmıyordu bir ara :) Polonya da iken TR geldiğimde görüşürüz dedim görüştük :) şok oldu sende olma sonra

5. kaansakal

kaansakal User

Madem bu kadar ciddisiniz daha da heyecanlandım ama siz bir girip 3 girmiyorsunuz böyle giderse ben admin olurum size ulaşana kadar atarlar beni takımdan :)

6. :) profil sayfama girip hakkımda kısmında skype bilgileirm var oradan bana ulaşabilirsin :)

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eski forum güzeldi orası ayrı konu :D

8. İnsan bir şey yapıyorsa o işi yaparken tamamen orda olmalıdır.Ve..insan bir şey yapıyorsa o işte en iyisi olmak yapabileceğinin en iyisini yapmak için yapmalıdır.Doğrusunu olması gerekeni yapıyonuz, hep böyle kalın bu çok özel bir şey bence ;) Bende kendimi oldugu kadar öyle bir insan olarak görüyorum:rolleyes:

Belki ihtiyaç duyulur zaman neler gösterir belli olmaz :D

9. kaansakal

kaansakal User

Ya yemin ediyorum mesajı yazmadan önce profilinize girip iletişim için bir şey,skype-mail vs aradım ama bulamamıştım şuan kendimden utandım :)
    Bu arada tanımadığınız birine böyle şeyler vermeniz hatta onlarla buluşmanız çok güzel bir şey bence yani ben daha önce bir kez yapabilmiştim kısmet 2.si siz olabilirsiniz. Böylece ilklerimde yer alma başarısı göstermiş olabilirsiniz :)

10. İhtiyaç durumu takıma bağlı bir şey :) ben diyeceğimi dedim top onlarda :)

forumu seviyorum ve forum kültürünü yaymaktan büyük keyif duyuyorum , ziraa -Varlık- Adminle forum kültürü konusunda aynı misyondayım :)
    sanaldan reele çok tanıdığım oldu emin ol :) ziraa 2015 darkorbit beşiktaşta ki etkinliğe gelip tüm takımla ( KALE BA iken ) tanışmıştım , manivela ırmak vs vs :) severim böyle sohbet muhabbetleri

11. Aliens

Aliens User

Aynen, çok sıcak ve tatlı bir yapısı vardı. :) Keşke eski forumun da Pvp sürümünü yapsalar da eski ortam olsa diyeceğimde eskiler yok ki ortam olsun.

12. kaansakal

kaansakal User

Eğer istanbul'da yaşıyorsanız karşılaşmamız biraz zor olabilir.Şuan çıkmam gerekiyor ama yarın skype yoluyla iletişim kurucam sizinle ki istek attığımda direkt olarak benim olduğumu anlayacaksınız sadece nickimi yarına kadar hatırlayın yeter :)

13. unutmam merak etme :) selametle

14. Aliens

Aliens User

Biri Skype mi dedi? :D

15. :)))))) diyoruz heppp

16. Aliens

Aliens User

Ama bana demedin... Öyle olsun. :)

17. canın sağolsun sizde ekleyebilirsiniz :)

18. Aliens

Aliens User

İsmi bilmiyorum ki ekleyeyim? :)

19. ekle bakalım kim çıkacak :)

20. Aliens

Aliens User

Yok, skype rumuzunu bilmiyorum. :) O olmadan bulunmaz ki. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.