Kimmiş bu EBRAR :)))

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Ξ•B•Я•A•Я• tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. direk adresi ekle ara , zaten adresimde ki isim kullanıcı adım :) çok rahat bulunabilir

2. Hakkında hayırlısı olsun:D Anlattığın ve verdiğin enerjiye göre bir destek lazım olursa elimizden geldiği kadar :D Bende eklerim belkim skypeden.

3. memnun olurum :) tşkler

4. Aliens

Aliens User

Ya biraz kıt gibi görüneceğim ama adresteki isim derken?

5. profil hakkımda orada iletişim adresim ( sky ) verdiğim adresde yazılan :) bnm ismimden bir parça

6. Aliens

Aliens User

Aa, adaşımsın. :)

7. Durun bir dilek tutayım aranızda :D:D

8. :)))
    tutun bakalım :)

9. :) o zaman bigpoint devri hepimiz için kapandı diyelim.

10. mukadderat :)

11. :) Size bir gün bunu diyeceğimi ummuyordum ama.. İyi dileklerle kalın.

12. kulakları çınlasın fambir smod vardı :) kendisi ile anlaşamazsak bile görüşlerine ve işine saygı duyduğum biriydi , şu sözlerini hiç unutmam ; burası hiç kimseye kalmaz , bu bir bayrak yarışıdır bugun bu bayrağı biz taşırız yarında siz , onun dediği gibi biz geçmiştek taşıdık bugun başka arkadaşlarda :) hayırlısı olmasını ve başarıları olmaları dilerim

benim yapabileceklerim ancak bu kadar :)

sümüklüböcük bunu beğendi.
  13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

selam,cok dogru bir soz tek burasi icin degil gercek hayatta ve tum alanlarda da bu boyle :)tr1 de chatte nik ebrar gordum gecen o sizmisiniz acaba diye aklima geldi:)

14. HYDRA

HYDRA User

merhaba tr3 te aynı sizin nickinizde biri var sen forumdaki ebrarmısın yazdım cevap vermedi siz o musunuz ?

15. sevgili arkadaşlar :) benim tek oynadığım server int1 global avrupa , o serverda da bu nick nadir yaparım ki oyunda bu nickle asla dolaşmamaya gayret ediyorum :) özetle ben değilim

vesselam :)

ÈrroR_™ ve HYDRA bunu beğendi.
  16. HYDRA

HYDRA User

peki teşekkürler :)

17. rica ederim asıl ben teşekkür ederim :) dikkatiniz için

HYDRA bunu beğendi.
  18. Hoş geldiniz eskilerden birini görmek güzel :)

19. çok teşekkür ederim :) zaman oldukça buralardayız

20. Highdut'tan Darky Dark'a bu forumda tanımadığım, hiç olmadığı anımsamadığım hiçbir eski yönetici yok. :) Ama! ben bayrağı taşımayayım. Moderatör olmak Muhteşem Yüzyıl'ın içinde yaşamak gibi.. Entrikalar, oyunlar falan... Benlik değil. ;) Bunu anlayınca kaçtıydım zaten. Allah geri döndürmesin. :))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.