Kırmızı Avantaj Kutusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MKS-705 tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kırmızı Avantaj Kutusu olsun mu ?

1. Evet olsun yenilik gelmiş olur.

oy sayısı 143
    94,7%
  2. Hayır olmasın eskisi bize yeter.

oy sayısı 8
    5,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MKS-705

MKS-705 User

Hazerfan konusu üzerine gidicem destek olurmusun birrazdan konuyu başta görürsün ? ;)

2. Bakarım şimdi :)

Kardeş konuyu açtın mı? Göremedim bir türlü..?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ağustos 2014
    MKS-705 bunu beğendi.
  3. MKS-705

MKS-705 User

konuuy biri açmış onun altına yorum yap destek ver güncellemesi bakmından aynı konu açılmıyorya ondan dolayı bi konuda yoğunalşlıyor. :)

Teşekkür ederim mübarek gereken destek inşallah diğer kullalnıclar tarafındana gelicektir :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Eylül 2014
  4. Bunu Hafta Sonları Etkinlik Olarak Kullanılsa Daha Güzel Olur Bence.

5. MKS-705

MKS-705 User

bu oyunu bir tek çocuklar oynamıyor yetişkenlerden de oynuyanlar var, hafta sonunu darkorbit oynaratak geçrmek istemez, şahsen evli olsam çocuklarım olsa hafta sonu denize giderim pikniğe giderim onlarla vakt geçiririm. darkorbit oynamam. bu yüzden 200 de bir olasık iile 1 tane kırmızı avantaj kutusunun çıkmasını talep ettik. gereken ilgi inşallah gelir. hayırlı günler.

6. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

MKS-705 arkadaşımıza açtığı konu için teşekkür ederiz devamı bekleriz

özel günlerde yada x-1 haritaları için uygun olabilir aslında

MKS-705 bunu beğendi.
  7. Ama Modum seviyesi yüksek olanlar x-1 den birşey alamıyor. Eğer amacınız buysa kötü bir fikir gibi geldi biraz..

Son düzenlenen: 4 Eylül 2014
    MKS-705 bunu beğendi.
  8. MKS-705

MKS-705 User

Rica ederim daha parlak fikirlerle karşınıza çıkıcam inşallah :)

9. Haritada az sayıda dağıtılacaksa olabilir +1

MKS-705 bunu beğendi.
  10. MKS-705

MKS-705 User

EVET az sayıda çıkıcak sadece bir kullanıcı 200 tane aldığında ortaya çıkıcak bunu bulmak ise şans :) illa ki kırmızıyı bulur

evet haklsın dostum x1 de bir şey ifade etmiyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Eylül 2014
  11. MKS-705

MKS-705 User

olumsuz yönlerini açıklarmısınz ?

12. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

200 kutuda bir çıkacak, 200 kutuyu başkası toplayacak haritaya 1tane atacak ve buda diğer köşelerde olabilecek e bunu toplayan kişi değil kutunun dibine düştüğü kişi alır :)

Şu şekilde olması daha makul , bundan üreterek ; her 300-500 kutuda bir,ekstradan bir ödül. Bir sayaç olur 300. kutuyu aldığı an ödülü 2-3 misli olur ? Bu daha mantıklı gibi. PETin topladıkları sayılmaz :) Sadakat bonusu olarka düşünülebilir.

Sizin düşüncenize oyum olumsuz

Keyifli Forumlar

13. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Ayrıca imzanızdaki köprü linkleri kaldırınız, link reklam içeren yazılar e resimler forum kuralları gereği yasaktır. Forum Kullanma ve Kurallar konu başlığını inceleyiniz.

Keyifli Forumlar

14. MKS-705

MKS-705 User

o zaman konuyu biraz değiştirirm daha mantıklı hala getirmek için şimdi uğraşıyorum ;)

15. _DODGE_

_DODGE_ User

Hocam 200 tanede 1 nedir Allah aşkına sayısal loto oynamıyoruz :D

ne bileyim haritada 300 normal kutu varsa 50 veya 100 tanesi kırmızı olsun mantıklı bakıyorum konuya.

16. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bu durumda ilk onlar toplanır :) onları ararlar, diğer kutuların petin işi olur :)

Keyifli Forumlar

MKS-705 bunu beğendi.
  17. MKS-705

MKS-705 User

konuyu değiştirdim 350 de bir senn hesabına direk yatıyor ;)

bunu düşündüm de konuyu şu anki hala soktum şimdi ki düşüncelerinizi alabiirmiyim PAPATYA adminim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Eylül 2014
  18. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Daha mantıklı geldi :) (350. kutuyu topladınız ve sistem sadakat bonusu olarak size 500uri verdi ) gibi yazı çıkabilir. PETi buna dahil etmemeliyiz ama :) Elle toplamak gerekli. Kişileri motive etme gibi daha uygun bence :) Bu arada daha admin olamadım saolun :) MOD olarak değiştirdim konu içeriğini :)

Keyifli Forumlar

MKS-705 bunu beğendi.
  19. MKS-705

MKS-705 User

tmm modum kusura bakmayın ağız alışkanlığı facede adminlerle çok takılıyorum sayfa adminleri ile de kaçıyor ağzımdan :) PET olayınıda değiştricem şimdi bir de modum NİCK DEĞİŞTRME ZAMANI ! adlı konuya sizi davet ediyorum vidio yu izliyerek daha iyi anlayabilirsiniz ne demek istediğimi keyifili forumlar :)

20. _DODGE_

_DODGE_ User

Benim demek istediğimle alakası yok...

300 tane kutu varsa haritada 50 tanesi kırmızı olsun bunu diyorum mesela bu kırmızı kutular her 10 dakikada bir çıksın öyle yani

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.