Kırmızı ve mavi ganimet kutuları.

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve bircan21 tarafından 8 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bircan21

bircan21 User

Son kutu güncellemesinde içerik değişmiş. Nadir pet tasarımlarında '' frozen'' yazan şey eksik mi yazılmış. Neyin Frozen'i o ?

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Gelen içerik mailini kontrol ettiğimde bir yazım yanlışı olmadığını gördüm. Gelen Frozen tamamen birşeye bağlı olmayan (cyborg, spectrum) gibi bir pet tasarımıdır.

Türkiye Takımı!

bircan21 bunu beğendi.
  3. Frozen yazan orjinal petin buz hali, frozen diye geciyor orjinal petin inferno versiyonu da düz inferno diye geciyor

Yani frozen cyborg olsaydı frozen cyborg olurdu frozen spectrum olsaydı frozen spectrum oludru inferno cyborg olsaydı inferno cyborg olurdu düz 'inferno' düz 'frozen' orjinal petin frozen ve inferno versiyonu

bircan21 ve kaptan34 bunu beğendi.
  4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Şimdi bende mail kontrolü sağladım; dümdüz frozen yazıyor. Bir sınıf belirtmemişler :D

Arkamızda buz dağı taşıyoruz sanırım o tasarım ile :D şaka şaka neyse resmini atıyorum:

1231231321.png

Frost serilerinde birden fazla isim olunca bazen karışıyor. Normalde panelde geçen neyse o şekilde ayarlanır; Frozen olarak geçiyor bu abimiz.

TR|SUBUTAY ve bircan21 bunu beğendi.
  5. bircan21

bircan21 User

Hepinize ayrı ayrı teşekkürler dostlar. Tamamdır modum , konu kapatılabilir.

6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Rica ederiz.

Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.