Kırmızı Venom Tasarımını Nasıl Alırım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tahabudak73 tarafından 2 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar venomun kırmızı Bi tasarımı var. Hala bulunuyor mu bulunuyorsa nasıl alabiliriz ya da alabilir miyiz Bi şekilde bilgisi olan var mı

2. TanrıEru

TanrıEru User

blaze i diyorsan obsidyen kutusu güncellemelerini takip et infernoyu diyorsan sadece bazı özel günlerde satılık olarak geliyor sanırım payment fiyatı 59tl veya kappa kuiper delta epsilon kapılarından şans eseri düşüyor

3. İnferno tasarımlar da bazen obsidyene geliyor :) en azından eskiden öyleydi..

Artık sadece yeni sistemde kappa kuiper delta epsilon +payment olarak geliyorsa onu bilemem :d

4. TanrıEru

TanrıEru User

olabilir iblmiyorum açıkcası venomu pek takip etmediğim için :D belki venoma özel geliyordur obisdyene ama sayborg veya solace hiç gelmedi onu biliyorum

5. İnferno spectrumu obsidyenden çıkarmıştım oradan biliyorum :)

6. TanrıEru

TanrıEru User

evet dediğim gibi 250klık tasarımlar var kutuda yanılmıyosam pusatta var bu kutuların içinde ama solace ve sayborg özelinde yok diye biliyorum çok uzun zaman gelmeyince inferno solacei parayla almam gerekmişti

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Cevap veren arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. :)

İyi Forumlar.

8. Borealis venom tasarımın ismi bu arkdaşlar ganimet kutusu hariç bulunur mu?

9. TanrıEru

TanrıEru User

Borealis kırmızı olan değil yeşil ve mari arası garip bi rengi var blaze de borealis de ocean da obsidyen kutularına geliyo ama zamanla değişir obsidyen içerikleri şuan var mı yok mu bilemem bununla ilgili sürekli güncellenen bi konu var orayı takip et