Kış Etkinliği Sıralama Ödülleri

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve kaleci tarafından 8 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kaleci

kaleci User

kış etkinliği sıralama ödülleri ne zaman gelecek bilgi lütfen

2. Hala bana labirent etkinliği sonrası verilecek olan "Elit Nişancı" başlığı verilmedi. Modül hatası ise hala aynı

H SPC-MTCH01 modül yapılandırmasıyla ilgili sorun devam ediyor ( hala dmg modülü gibi gözüküyor=
    Kış etkinliğindeki En İyi 10 oyuncunun ünvan'ı ( elit nişancı ) halal verilmedi.

defalarca kez kontrol etmeme rağmen.

3. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Yapılan duyuruda bu sorunların çözüme kavuştuğu yazmaktadır. Eğer hala sorun devam ediyorsa, 'support' ile iletişime geçebilirsiniz. Mutlaka gereken kontroller yapılacaktır. Ben yine de elimden geldiği kadar gerekli yerlere durumu ileteceğim.
    Bu konuyu takip ettiğimden emin olabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yapacağım.

İyi forumlar dilerim. :)

4. Merhaba,

Teşekkürler, bu arada yeni görevinizi kutlarım.

.Hakan. bunu beğendi.
  5. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Teşekkür ederim. :)
    Gereken mesajı ilettim, dönüş yapıldığında sizi bilgilendireceğimden emin olabilirsiniz. :rolleyes:

İyi oyunlar diliyorum.

6. game_11

game_11 User

moderatör beeyy kış etkinliğindeki ünvan için f5 kırıldı artık yenilemekten gelmiyor ünvan dcde de takip ediyorum ama nasıl sonuçlancak bu durum çözüldüyse sabah 6 da server sıfırlanıncamı gelir yada f5 basmaya devammı aydınlatın bizleri seviliyorsunuz :D

.Hakan. bunu beğendi.
  7. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Raporlarımıza ekledik. Merkez ekipten bu durum için çözüm bekliyoruz. :oops:
    Umarım en kısa zamanda ödüllerinize kavuşursunuz. :rolleyes:
    Gerekli bilgi sağlandığı için konuyu kilitliyorum. Duyuruyu bekleyiniz. ;)

İyi forumlar. :)

game_11 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.