Kış Etkinliği

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve yeşil*53*mavi tarafından 22 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu etkinlikte anahtar takasında eksikler var. mesela günlük dosya, bölünme kristali ve diğerleri. bende mi eksik yoksa genel mi. bu konuda kimse yorum yapmadı yoksa ben mi görmedim.

2. BIZDIK

BIZDIK User

nie böle düşündün her etkinlikte bölünme kristali gelcek die bişi yok etkinlkten etkinliğe değişiyo o yüzden sorun yok yani gelen bu

3. evet bölünme kristalinin gelmesi gerekiyordu...elde edilmesi zor bir maden...etkinliğe göre bazen 50 bazende 75 adet temin edebiliyorduk..gelmemesi çok kötü olmuş..notunu kırdım darkorbitin..ayrıca araştırma dosyası da yok arkadaşın dediği gibi...ikisi de gerekli olan nesnelerdi.. hata varsa düzeltilmesini anahtar takasına eklenmesini istiyoruz..

yeşil*53*mavi bunu beğendi.
  4. bölünmeyi sss de var yazmışlar şunu düzeltsinler bi zahmet olacak tr takımına ama bildirin bi zahmet.

yeşil*53*mavi bunu beğendi.
  5. paylaşılan kış etkinliği s.s.s de mevcut ama anahtar takasına yok. bu aralar darkorbit iyice kafayı yedi belki bende hata var diye konuyu açmıştım BIZDIK kardeş sakın ol

6. Geri bildirimi tam şuanda yapsalar bile, düzeltmeleri (önceki geri bildirim ve düzeltme ilişkisini göz önüne alarak) etkinliğin sonunu bulacaktır. Şaşırtıcı bir şey olur umarım...

7. sen öyle zannet düzeltildi bile do bu anında şip şak aanadınmı.

8. İroniyse komik değilse daha komik :)

9. astral yükseliş kapıları sıralama bitiş tarihi 5 aralık yazıyordu ama 3 aralıkta bitti. kapıya üçüncü girişi yapamadık. boşuna uğraştık. buda hata mı yoksa

10. Kış etkinliği 20 Aralık Çarşamba günü saat 10.00'da (YSS) başlayacak ve 3 Ocak 23.59'a (YSS) kadar devam edecek.
    Set 2: 28 Aralık'tan 3 Ocak'a kadar devam ediyor

Etkinlik duyurusundan alıntı.

11. 1.set:22 Aralık'tan 28 Aralık'a kadar 2. set: 30 Aralık'tan 5 5 Ocak'a kadar yazıyor siz hangi duyurudan baktınız.

12. ben ödülleri alırken bölünme kristali yoktu niye getirmemişler diye kızmıştım.sonra gelmesi büyük hataydı.ya gelecekti ya gelmeyecekti yarısı anahtarları bozduktan sonra getirmek niye?aklıma deli sorular geldi yine!

13. DarwinTR

DarwinTR User

Synk kesme sıralamasına görmeme rağmen etkinlik sonunda bana " elit nişancı" ünvanı verilmedi :)

14. :D Siz 2022 kış etkinliği sayfasını okumuşsunuz yanlışlıkla. O duyurunun altındaki sss linkine tıklayıp sayfayı aşağıya kaydırın.

15. kusura bakmayın fazla incelemeden direk ona bakmışımdır bilgileriniz için teşekkürler

16. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Konu kilitlenmiştir.

Teşekkür ederiz.

İyi forumlar. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.