Geri bildirim Kış Görevleri Zaman Sayacı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu günden intibaren yıl başına kadar sürecek olan görevlerde tamamlanması için 24 saat süre verilmiş. 24 saat sürenin kaldırılmasını rica ediyorum insanlar bazen oyuna giremeyebilir onların bu ödül ve görevlerden mahrum kalması haksızlıktır.

Lütfen 24 saat süreyi kaldırın istediğimiz zaman kış görevlerini alabilelim.

2. Benim bilgime göre oyundan çıkış yapıldığında o süre surduruluyor. Durdururlmasa bile ertesi gün tekrardan alabilir herhalde. Çünkü diğer görevlerde aynı şekilde olmuştu.

3. bende pek bilemedim

umarım senin dediğin gibi olur çünkü geçen sene bu sayaç görevi o gün almasan bile o görevin kitlenmesine sebep oluyordu.

4. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Lütfen Flood yapmayınız , Görüntü kirliliği yapmaktadır ve yasaktır.

Sorununuza gelecek olursak , Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor.

Güncelleme ve Fikir Havuzuna Anket de ekleyerek , konu açabilirsiniz , Eğer gerekli desteği görürse , Merkeze iletiriz.

Kilitlenmesi uygundur

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.