Kış Görevleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kaansakal tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kaansakal

kaansakal User

Ben bugünkü kış görevini görevler bölümünden almadan yarın yapabiliyor muyum?
    Yani bgn 7 aralık bgn girmedim oyuna 9 aralıkta girdim 7 ve 8 aralıktaki görevler gidiyor mu?
    Not:Oyuna girişteki etkinliği demiyorum görevleri diyorum.

2. anladığım kadarı ile sen nyxteki etkinlik görevlerini soruyosun kardeşim eğer doğru anladımsa o görevlerden 1 tanesini alırsan daha sonra yapabilirsin ama malesef ikisini birden almana oyun müsade etmiyor bu durumdada 2 görevi olmasada 1 görevi daha sonra yapmak mümkün zira bende 5. gün zorluk görevini 6. gün yapmıştım bu şekilde

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kış görevlerini 24 saat içerisinde yapmanız için bir şart koymuşlar evet alır ve daha sonra yapabilirsiniz ama arkadaşımızın dediği gibi ertesi gün çıkan kış görevlerini aldığınız bu görevi bitirmeden alamaz ve yapamazsınız.

4. kaansakal

kaansakal User

usta demek istediğim şey şu
    Diyelim ki ben oyuna yarın giremedim.Yarın günlerden 08.12.2013. Sonra Pazartesi günü girdim oyuna.Yani 09.12.2013 günü. 08.12.2013 günkü görevleri ben yapabilecek miyim?

5. Nyxten görevlerden birini kabul etmeden bunu yapamazsın çünkü bu görevler günlük oluyo ve gece 1 den sonra eski görevler(tabi yapmadınsa) kayboluyor yerine yeni görevler geliyor. Yani illa oyuna girip kabul etmen gerek eğer oyundan kabul edersen dediğini yapabilirsin tabi 1 görev olur o zaman çünkü iki görevide aynı anda alma imkanı vermiyo oyun.

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sanıyorumki gün gün değişiyor çünki bende sisizn gibi bir 6 aralık görevini yapamadım tekrar açtığımda 7 sinin görevleri yazıyordu ve bundan her gün değiştiği anlaşılıyor.ve yapabileceğinizi düşünmüyorum çünki ben yapamadım.

7. kaansakal

kaansakal User

hah tamam şimdi oldu saolun.

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizde saolun iyi oyunlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.