Kış labirenti kapısında portala sıkıştım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bir sıkıntı var giremiyoruz

2. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

ilk mesajımda bunu belirttim zaten serverların birleşmesinden sonra bunun gibi arıza ve patlamalar çok olmaya başladı ayrıca ya buna göre etkinlik düzenleyecekler yada sunucuların bu gibi etkinliklerde fazla oyuncaya yönelik bir sağlamlaştırma projesi gerçekleştireceler. En iyi pc var elinde ama bağlantı hızın 1kbp onun gibi...

3. TEŞEKKÜRLER BİGPOİNT

4. tekin_bey

tekin_bey User

kaldık hiç bir şey yapılmıyor.

5. abi düzelmiyor

6. parados admin oyuna acil reset gelmesi uygundur gemiler içerden cıkamiyor...kolay gelsin

7. yani koskoca darkorbit bigoint company bi oyununda neden admin cevap veremezki ?

8. bu nası etkinlik her etkinlikte rezillik bıktık ya bıktık etkinlikte istemiyoruz yenilikte bırakın şu oyunu kendi haline artık yeter

9. ubaya atlayın cıkarsınız

10. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

beyler havai fişek patlatın boşverin

11. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Reset geldi güzel.

12. elektro

elektro User

reset diyo ama ....

13. ya işin acaibi karantinada da kimse yoktu.3 kişi karantina dönmeye kalktık ben patladım.arkadaşlar ne yaptı bilmiyorum.2-1 e atlayayım dedim atlamadı.eski usul geldim 2-1' e.kapıdan giriş yapmamla donup kalmam bir oldu.hala giriş yapamıyorum.ekran başlamadan kitleniyor.Öğle paydosunda bi girdim 25 dk.da 70 k kasabildim .Sonra uri için işe gidip kasmam gerekti bıraktım bende:).Alışkınız bunlara ne yapalım.Mal bu ,kumaş bu yani ..Onlarında yapacağı bişey yok.Sabır edeceğiz en sonunda öleceğiz!

14. reset için teşekkürler

15. daha meteoroid göremedim o yaratığınsa adını bile duyamadım daha. Sabah atı alan üsküdarı geçti benim 1 ayda kasacağım uriyi adamlar 5 saatte kastı DO nun adaleti bu bi işi düzdün yapabilseniz içim yanmayacak. Bu oyunu birine gelin birlikte oynayalım demeye cesaret edemiyom arkamdan söverler diye :) Cidden gidin başka oyunlar oynayın Darkorbit e bulaşmayın sakın

Bir admin gelip bakmadı yazık günah gerçekten reset de bir halta yaramadı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2019
  16. ***
    Harbiden adamlar karadeliğin fotoğrafını çekti biz uzay oyununda haritaya girip ekran görüntüsü bile alamıyoruz :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2019
  17. agaman_44

agaman_44 User

bu sıkıntıyı hemen çözün
    admin bey

18. admin: tamam

19. hayal_et

hayal_et User

şu etkinlik için 3-4 saat bekledim,
    anlatmaya gerek yok

20. M-A-Y

M-A-Y User