Kış labirenti ve Savaş bileti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Chaapiee tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Chaapiee

Chaapiee User

1- Kış labirenti etkinliği ne zaman bitiyor
    2- Birde savaş biletini en son gün olsam yaptığım görevlerin ekstra ödüllerini alabilir miyim yoksa savaş bileti aldıktan sonraki görevlerde mi ekstra ödüllerini alabiliyorum

2. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Kış Etkinliği ile tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.Savaş biletini aldığınızda savaş biletinden önceki yaptığınız görevlerin ödülü gelir merak etmeyin :)

İyi forumlar.

3. Aliens

Aliens User

1- 31 Aralık günü bitiyor.
    2- İstediğiniz zaman alabilirsiniz. Ama aldıktan sonra en aşağıdaki yeşil butonda ki AL işlevine tıklamayı unutmayın.

.Paradoks. ve вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  4. cengizcc

cengizcc User

Selam 10 görev yaptıktan sonra savaş bileti aldım ( tamamlanan )gorevlerın odullerını nasıl alacagım

5. savaş bileti alır almaz tamamladığın ödülleri hemen alıyorsun seyir defterini kontrol et

6. 1. 18-31 Aralık arasındadır etkinlik.

2.Savaş biletini aldığınız an önceki ödüller de gelir.

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Chaapiee arkadaşımızın açmış olduğu konuyla sizin açmış olduğunuz konunun benzer olması sebebiyle konular birleştirilmiştir. Konu açmadan önce forum içi arama bölümünü kullanırsanız daha hızlı cevap bulabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

8. toplanan kutularla ne yapılıyor?

9. MrWho

MrWho User

Arkadaşlar işim nedeniyle bu aralar giremiyorum 22sinden sonra gireceğim oyuna görevler yetişir mi, bide etkinlikle ilgili extra görevler gününde mi yapılması gerekiyor yani mesela bugün giremedim bugünün görevini, ödülünü kaçırdım mı yoksa 22sinde girdiğimde görevler zincir şeklinde mi umarım anlatabilmişimdir?

10. admin oyun coktü reset getiriniz acilll gemiler kapıda kaldı

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Hedefler etkinliğin kaçıncı günü olmasından bağımsız bir şekilde çalışmaktadır. Tahminim bazı zor hedefleri yapmanız zaman alabilir, lakin çoğu hedefi 1-2 gün içerisinde bitirebilirsiniz.

İyi forumlar.

MrWho bunu beğendi.
  12. MrWho

MrWho User

Anladım teşekkürler peki bu 200.000 urilik bilet ne işe yarıyor onu almadan tamamlayamıyor muyuz bütün görevleri

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Savaş Bileti satın aldığınız zaman normal ödüllerin yanı sıra ilgili hedefi bitirdiğiniz zaman ekstra bir ödül daha kazanıyorsunuz. Mesela eski bir etkinlikteki tabloyu sizinle paylaşayım, bu sayede durumu daha iyi anlayabilirsiniz.
    İyi forumlar.

MrWho bunu beğendi.
  14. MrWho

MrWho User

Teşekkür ederim iyi çalışmalar :))

.Paradoks. bunu beğendi.
  15. PİONEER

PİONEER User

Günaydın,

Etkinlik iptal edildi.

başka bir Tarihte gelecek büyük bir ihtimalle seneye gelecek.

Saygılar​

16. Mr.User

Mr.User User

bana şu %5 hızlandırıcıyı verin Bilet sizde kalsın :)

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yapılan güncelleme ile birlikte sorunlar çözülmüş ve etkinlik tekrar etkinleştirilmiştir.

Bu nedenle konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.