Geri bildirim Kış Takvimi Yorum Konusu

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 30 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba Uzay Pilotları,

Kış Takvimi ile ilgili yorum ve düşüncelerinizi bu konu başlığında paylaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili yapılan Resmi Açıklamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Darkorbit Takımınız

2. oben

oben User

neredeki takvim nezaman gelecek ben göremedim kış takvimini.

3. Diğer aylardan ne farkı var barı miktarlarını artırsalardı ama ne gezer. Çok komiksiniz

4. Bu kadar büyük ödül sizi sarsmasın. Finansal krize girmenizden korkuyorum.
    Ayrıca server çöküşleri de bekliyorum ben. Malum bu kadar harika ödülleri gören bir çok kişi yeniden oyuna başlayacak bence.
    ( Evet dalga geçiyorum ama itiraf edin, önce siz başlattınız )

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  5. POKER*31

POKER*31 User

Selam

bu ödüller beni çok şımartacak kadar fazla 1 aylık takvimde büyük ihtimal 78 pro lazerim olabilir.

6. ateistkeci

ateistkeci User

Çok yetersiz ödüller

Öncelikle Frost Solace yerine Goliath Plus veya Citadel Plus için Frost tasarımı olmasını beklerdim hatta umudum vardı öyle olacağına dair,

Ödüller çok az ve yetersiz duyuruda sanki çok büyük ödüller varmış gibi duyuruluyor ancak ortalama bir gemi bu takvimden 1 ayda alacağı bütün ödülleri 3 günde toplayabilir normal şartlarda,

Hailstrom Droit Tasarımını bütün bir aya yayarak 10 taneyi ayrı ayrı vermenizi beklerdim sonuçta kış takvimi ve özel bir takvim bu yılbaşı geleceği için,

Takvimde tek ilgimi çeken şey 30 Oil ve Pet kalkanının veriliyor olması(Opsiyonel burası) onun dışında pek ilgimi çeken bir şey yok.

-UZMAN_ADAM- ve Tata bunu beğendi.
  7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şimdi şirket el değiştirip çinli firmaya satılınca oyuncuların eskiye göre pek bir değeri kalmadı diyeceğim birileri huuuoooppppp işte oyunu kötülüyor diyecek. Ama herşey ortada yani gözüküyor. Eskiden özenle hazırlanmış takvim ve en azından Kış Takvimine özel günlük giriş ödülleri oluyordu. Neyse daha fazla uzatmayayım.

ℓαηeт bunu beğendi.
  8. şahin1

şahin1 User

bu kış takvimi değil sanıtım oyun içinde olacaktı giriş yapınca veriliyordu sanki eğer bu takvim ise önemli bir destek olmamış.

9. Hysteria

Hysteria User

Ödüller yetersiz :)
    Oyun içerisine ek bir takvim eklenebilir.

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Alıntıda yani duyuruda yazdığı gibi 25. gün için Premium olanlara Frost Solace verilecek. Yani resimdeki kış takvimi ve ödülleri oluyor. :)

11. oben

oben User

bu kış takvimi değildir bu bildiğimiz günlük giriş takvimi bir hata olmasın son güne solaca forst koymuşlar onuda vipin varsa zaten o tasarım olsa ne olmasa ne..vah garibim ben bide kış takvimi nezaman gelecek diye mesaj yazdım utandım haa şimdi nekaaa cahilmişim.

ateistkeci bunu beğendi.
  12. Bu takvimin bu şekilde sunulması oyuncularla dalga geçmekten başka birşey değil.

13. geçen seneler bile güzeldi en azından 150 oil takvimlerde veriliyodu ,bari parça paraça 150 ıac koysaydınız

Son düzenlenen: 2 Aralık 2023
  14. SpoTic

SpoTic User

Saçmalık

zalaincolain bunu beğendi.
  15. NONRING

NONRING User

ya bari solace+ gemisin frost tasarımı verilseydi sene oldu 2024 artık.

ateistkeci bunu beğendi.
  16. ödüller aynı.. sadece rinusk ve a-bl lazer miktarı yükselmiş..bu mu özel takvim..pöhhh!!!.. bizde yedik..

17. Duzeltme gelirmi acaba diyordum. Ayip ya

18. TUĞ60

TUĞ60 User

Kış takvimini bilmesek neyse....Kış takvimi böyleydi.Ne güzel günlerdi.Oyunun OYUN ! olduğu zamanlardı.

19. BIZDIK

BIZDIK User

çok kötü ödüller mlsf gerçekten gemiye geldiğini fark edemeyeceğim çoğu ödülün o kadar anlamsız.
    5 yeşil anahtar?
    10k abl?
    yıl 2024 oldu olacak hala solace kullanan mı var? solace plus?
    3 kara gümüş :D

20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Genelde ;
    bu tarz farklı bir takvim ve ödül içeriği oluyordu. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.