Geri bildirim Kış Takvimi Yorum Konusu

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 30 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet cok haklisin birde reklam yapiyorlar boyuk birsey gibi zaten senin 12 ayi geliyor bu takvim bir solece koymuslar oda gereksiz birsey

daha sen 4 tane botcuya trenciye soz geciremiyorsun

simdi oynayin oyunu daha sen tr1 tr5 1ci siradaki adam bann atamiyorsun edebi bugla yapilmis burda bunun reklami yapiyorsun

gemide suan ne vip ne indirim var almayacam da gerek yok buraya verecem parayi cope atarim daha iyi

titans___ bunu beğendi.
  2. TUĞ60

TUĞ60 User

Hey gidi günler heyy.Yediler güzelim oyunun başını....

3. oben

oben User

evet evet yediler ama hep beraber yediler sadece oyun yönetimi değil aç gözlü pislik kitle var bu oyunda her türlü entrikayı mubah sayıp elinden gelen yolsuzluğu yapıp oyunu batırıp bir kaç zaman sonrada sıkılıp defolup giden.bu takvimle bir gecede ful gemiler yapıldığınıda hatırlarsındır kesin.

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oyunu alan Çinli YooZo firmasının şirket politikaları farklı olduğu için olabilir. :)

5. Darkorbit bitmiş

6. Kış Etkinliği ile ilgili geri dönüş konusu neden yok takvimi geçtim zaten oldu bittiye geldi kış etkinliği savaş bileti takasında günlük dosya ve bölünme neden yok oysa atkinlik sss de var denmiş.bari bunu oldu bittiye getirmeyin titrettin nhaylon bifenon var neden işe yarayanlar yok doyduk artık bifonone nhaylona..

7. Evet bende geri dönüş olsaydı bölünmeyi yazacaktım. Zaten zor toparlıyoruz bir de takasa koymamışlar.

ƓΛẔØẔ ve 82LiLeR bunu beğendi.
  8. Aliens

Aliens User

Bu Santa Bot NPC'sinin ödülleri hakkında merkezin herhangi bir fikri var mı? Yılda sadece Noel zamanları gelen bu çok özel NPC x-8 haritalarında 2.000.000 DP ile 1.500.000 Kalkana sahipken verdiği Uridium'ın 128 olduğunun farkındalar mı? Bu NPC'den ortalama 4 kat daha zayıf olan Kristallon zaten o Uridium'u veriyor. Hayır, WIZ harici verdiği özel bir ödülde yok.
    x-8 haritasında ki ödül:
    91.392 Tecrübe Puanı kazandın.
    Sana 332 Şeref Puanı eklendi.
    409.600 Credits kazandın.
    128 Uridium kazandın.

9. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

rigel boş yapma uri lazımsa gel kasayım seni capıtalde yetmiyorsa hilecilerden bahset burda biraz :D

10. düzeltilmiş bekleyenler karlı çıkacak beklemeyenler dert yanacak do işte her an herşey olabilir.

B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  11. İyi daha bitirmemiştim anahtarları :D

12. ben 2 güne anca bitiririm daha hasar alma göreviyle 1500 ice duruyo.
    ilk gün bitiren bottur zaten. iyi olmuş;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.