Güncel Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 12 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  Merhaba Arkadaşlar,

  Firma çalışanlarının özel telefon numaralarını illegal yolla bulan, bu numaraların dağıtımını sağlayan ya da bu kişilere yardım/öncülük eden arkadaşlar hakkında bundan sonra savcılığa başvurma hakkımızı kullanma yoluna gideceğimizi önemle duyururuz.

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Madde 8 uyarınca;

  Kişisel veriler, ilgili kişinin açık rızası olmaksızın aktarılamaz. Bu şekilde paylaşım yapan kişiler kanun hükmünde suçludur ve cezai yaptırımları bulunmaktadır.

  Bigpoint olarak sizlerden ricamız, bu platformun bir oyun platformu olduğunu unutmamanız ve bu platformda çalışan kişilerin şahsi bilgilerini oyun ile ilgili durumlarda kendi şahsi çıkarlarınızda kullanmamanız yönündedir.

  Bu uyarımız tüm üyelerimize önemle duyurulur.

  İlgili Kanunu okumak isteyen arkadaşlarımız buradaki linkten faydanalabilirler.

  Firma olarak bu gibi ileri düzeyde taciz edilme durumunda GİŞ maddelerinde hesapların süresiz feshine kadar gidilebileceğini fakat bunu yapmaktan yana olmadığımızı, ancak ve ancak kişilerin özel yaşamlarına ve özel bilgilerine saygı gösterilmemesi durumlarında bu hakkımızın saklı tutulduğunu sizlere beyan ederiz.

  İyi günler diliyoruz.
   
  Son düzenlenen: 12 Ağustos 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş