Kışkırtma Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve │►İŁBΔЧ◄│ tarafından 13 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yeter kardeşim gece bi tane admin cm ne kalıyorsa kalsın. gece oldumu chatte biri gelip millete küfür edip kışkırtıyor discord linki atıp hakaret ediyor küfür ediyor chat düzenini düzgün bi şekilde sağlayın. forum admini lütfen bana fotoğraf kanıtı yollayın demeyin önüne zaten geçemiyorlar boşuna o işle uğraşamam. bunu yapanda öyle yüksek seviyeli oyuncu değil yeni açılmış hesaplardan şuanların mail adreslerine bloke koyun her kaydında yeni mail açmak zorunda kalsın hatta aynı mailde farklı sv kaydı varsa hesabı silinsin.

2. İbrahim13

İbrahim13 User

Vallahi eskiden adminler özel yazıları görüyor direk ban atar

ve şimdi ise reportlayın chat yenilendir nasıl reportluyum diyor silindi diyorum yapacak bişey yok cmler

böyle cm olmaz 7/24 saatte cm görevlik yapacak ve sürekli bakacak küfür edenler ban atması gerekiyor.

│►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
  3. Şimdiki görevliler inanılmaz rahat, istedikleri gibi at koşturuyorlar. Umurunda mı görev bilinci, iş ahlakı? Egosu nasıl isterse öyle davranıyorlar, keyfi banlama yapıyorlar. Denetleyenlerin de onlardan aşağı kalır yanı yok demek ki, hala bir gelişim olmadığına göre...
    Sizden beklentim bu yorumu da düşünce ve ifade özgürlüğü olarak değil, keyfi banlama sebebi olarak görüp beni banlamanız. Bu imajı yarattınız. Bundan sonraki her darkorbit anketinde sizden özellikle bahsedeceğim, moderatör kadrosu çeteleşmiş diyerek...

4. humbaracı

humbaracı User

Keyfi banlama yapan admin var sana katılyrum gardeş adamın canı sıkılmış sinirli misal öhü öhü desek öksürsek gittin gürültüye hıncını senden çıkartıyu buna bir çözüm bulunması gerekli.

5. biraz fantastik düşüncem ama keşke hacker bilgim olsaydı ben özel olarak gösterirdim ona :D ama naparsın adamlar ezik veya yeni hesaplar açıp küfrediyor önüne geçemezsinki. En iyisi dediğim gibi mail adreslerine bloke koyacaksın zaten çoğu mail adresi artık cep nımarası istediği için sürekli adreste alamaz

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bizler bu işi gönüllü olarak yaptığımız için(Herhangi bir ücret almıyoruz) maalesef ki her saat her saniye aktif olamıyoruz. Chat bölümünde ilgili /report sistemini kullanırsanız gerekli cezai işlem uygulanacaktır.

İyi Forumlar.

7. PPuuffyy

PPuuffyy User

Bugün oyuna giremediğimden dolayı geliştirme indiriminden yararlanamadım herhangi bir telafi yapılacak mı?

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyuna şu anda giriliyor lakin ilgili duyuruda belirtildiği gibi bir anda sunucu resetleri gelebilir. Ek olarak ilgili raporlama işlemleri yapılmıştır. Merkez ekip karar verirse duyurusu yapılacaktır.

İyi Forumlar.

9. SERAPTER

SERAPTER User

gene oyuna girilmiyor neye reset geldi sayın modaratörler cevab verir misiniz

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İyi Forumlar.

11. SERAPTER

SERAPTER User

titan moderator acaba düzelecek mi?

12. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyun Sorunları

İyi Forumlar.

13. PPuuffyy

PPuuffyy User

Haftalık X2 ve yüzde 25 indirim almışım bütün hafta kutu toplayıp geliştirme indirimini bekledim ve sonuç bu siz de gelmiş oyuna şu anda girilebiliyor diyorsunuz eminim şimdi de bu konularda yetkili değiliz diyeceksiniz ama parayı alırken ne âlâ hiçbir sorun yok tak diye işlemler yapılıyor bu oyunun ömrü bitmiş arkadaş

Kısacası oyun pay2win olmuş başka oyunlarda görüşmek üzere

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2020
  14. Adminim isyanım size değiil yanlış anlamanızı istemem. ama bu saygısızların sonu gelmiyor maalesef report önerisinde bulunacağınızıda bekliyordum sağolun ben sadece şikayetimi dile getirmek istedim. konu kitlenebilir :)

15. Aşağıdaki kupon kodunu kullanarak 10x WIZ-X, 50x Ekstra Enerji, 100x R-IC3, 20x Kar Tanesi Spreyi ve 2x Indoctrine Oil kazanacaksın.

ICETERION

16. N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2020
  17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Moderatöre karşı takılınan tavırdan ötürü cezai işlem uygulanmıştır.
    Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.