•Kıyamet• Bakarmısınız!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tequila-Can tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. •Kıyamet• Dediğiniz gibi yaptım çerezleri geçmişi sildim.Modemi 5-10 dk kapadım sonra açtım.Sonuc aynı.Değişen birşey olmadı.Sadece sinirlerim dahada fazla arttı.Her sorunda 1-)Çerezleri siliniz. 2-)Modeminizi 5-10 dk kapatınız ve sonra açınız. vb. şeyler söylüyorsunuz.Başka bi çaresi yokmu.Bu oyun sorunları sadece bizden kaynaklanıyor zaten.Oyunun sunucusunda sorun yok zaten.Herkes giremiyor modeminizi 5-10 dk kapatın çerezlerinizi silin diyorsunuz.Sorun herkeste var oyun sunucusuna bir baksanız daha yararlı olucak bizim için.LF4 günü gitti.JPA gitti.Ne yapmamız lazım acaba söylermisiniz.Tekrar çerezleri silelim mi ?

2. Merhaba ,

Her foruma giren ayrı ayrı 50 - 100 - 200 - 500 konu açınca ne olacak ben onu merak ediyorum. Eğer sorun düzelecekse bizlerde açıp yardım edelim.

Forumu biraz araştırın bir bakın hangi konular açılmış yada neler denmiş. Teknik Konular bölümünde sabit konu mevcut.

Ama hala her gelen konu açıyor.

Buradaki konudan devam ediniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.