•Kıyamet• kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 14 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Keskin en sevdigim fm mi ,az yormadik seni sanirim o sun ,hakkini helal etmeden gittin :rolleyes:

Seni gorunce aklima hep hakan gelir nerelerde acaba ozledim onu, yazmiyor mu artik :rolleyes: keskini gorunce de konuna yazdim kusura bakma :p

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ bunu beğendi.
  2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir süredir görmedim bilmiyorum maalesef. :D :)

Ne yani :) Keskin konuma yazmasa yazmayacaktın yani ? :D Foruma yolun düştüğü zaman yazmak istersen yaz bir sıkıntı yok. :) Ne kusuru yahuu :p :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. kaansakal

kaansakal User

Selam selam selam,

Abdala malum olurmuş diye bi laf var ya, gerçek herhalde ellam biliyor musun, ama birkaç harf hatasıyla :)) Birkaç gün önce aklıma geldi ve bugün foruma gireyim belki hala bakıyordur dedim ve bingo :)

Beni tanıdın mı bilmiyorum ama seninle aynı yerde çalıştık diyebilirim. Bir ara her sabah kahvaltı yapardık vee rastıklı bir saçma şiirim vardı. Anlatabileceklerim bu kadar :) Konuşmak istersen müsait olduğunda skypedan yazarsan konuşabiliriz telefonumda halen skype yüklü mutlaka gelir bildirim. Tabi sen bunu büyük ihtimal sabah göreceksin, şuan uyuyor olmalısın, doğru hatırlıyor muyum? :)

Hala buralardasın, önce bir damla yaş gözlerimden süzülüyor. Umarım iyisindir.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Hakan ın olmaması büyük kayıp görürse yazsın bari :) Teşekkürler yazarım :rolleyes:
    Ayda yılda bir açıyorum işte :rolleyes: Seni unutmak mümkün mü , laf aramızda zaman zaman tripsel davransamda , zekkana hayran oldugum ,doğru dürüst tabir edeceğim ve bende hatrı öyle kalacak birisin :) Umarım daima gönlün gibi hayatın olsun :) Olmasaydı olmazdı lafını hatırlatırım ;)...Kahvaltilari rastikli siirleri unutmak ne mümkün en keyifli donemlerdi :)
    Erken uyur erken kalkarim hic sasmaz tahmin dogru :) Mesajın bana bu şarkıyı anımsattı dinle lütfen;) Bir gün belki hayattan ;) Resimdeki göz yaşları sana gelsin o zaman :p

5. Gözümde canlanır koskoca mazi... :D özlendiniz.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  6. Ne oluyor herkes burda bende yazayım bari nasılsınız efendim iyimisiniz :)
    Özlettiniz kendinizi bi ara konuşalım sohbet edelim daha geçen gün sizin şehrinizdeydim :D
    Ben sana bu mesajı yazarken uyuyor oluyorsun kardeşim malum bu zalim hayat seni çalıştırıyor akşama ekibi toplayıp oyun atalım haha :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eskisi kadar sık olmasa da ara ara uğruyorum işte :D İyi diyelim iyi olalım. :) Sen nasılsın umarım sende iyisindir. :)
    En son bildiğim okul,iş vb şeylere ağırlık verecekti. :) Foruma uğrayıp görürse yazar sanırım. :D Rica ederim :) her zaman beklerim. :)
    Ne uzun bir mazi olmuştu :) haklısın. :D Eyvallah teşekkürler. O dönemler ve herkes özleniyor. :)
    Herkes buralarda veya bir uğrayalım bakalım ne var ne yok dediler. :D Teşekkürler efenim :) iyi diyelim iyi olalım. :) Umarım sende iyisindir. :D

8. sevgili modum :) tekrar gördüğüme memnun oldum. yaklaşık 2 yıl sonra:) Huzurlu günler geçiriyor olmanızı diliyorum :)

-=ODIN=- bunu beğendi.
  9. Ahh efenim o benim vefasızlığım oluyo özür diliyorum tüm görevli arkadaşlardan ve forum halkından :( Galiba değil sırf hesap açtım keskin olduğum belli olsun diye :D
    O hesapta değilmişim sırf anlaşılsın diye imzayı görevli nickim yapmışım :p

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Teşekkürler sağolasın :) Fırsat buldukça uğrayıp bakıyorum arada birşeyler yazıyorum. :) :D Nefes alıyorum ama ne iyi ne çok kötü diyeyim. :D Umarım sen iyisindir. :)
    Bende banad bir şeyler yazdın sandım ama bir arkadaşa bakıp çıkmışsın. :( :) :p :D

11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Özleyen yazar :rolleyes: ( sitem etmem lazım huyum kurusun ) ;)

İyi yapmıssın yoksa bilemezdik ki , hem olsun biz vefakarız unutmayız emegi geceni :rolleyes:
    Teşekkürler , merak ve alıskanlık iste ,halada ayda birde olsa bakiyoruz ne var ne yok diye :p

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aynen öyle maalesef :D eski alışkanlıklar işte :D :)

Bu arada uzun bir aradan sonra bilgisayarıma kavuştum. :) Özel nedenlerden dolayı bilgisayarı açmıyordum. Derken bir yerde açtım ama bu sefer donanımsal bir parça yandı. Yine kişisel nedenlerden dolayı pek ilgilenemedim ama telefon canım tak etti. :D En sonunda bilgisayar el atıp sorunu ortadan kaldırdım. :D :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. Buralarda bi tek ben kalmışım :D bana bağımlılık mı yaptı ne :) Özledim muhabbetleri :)

14. VALEYARD

VALEYARD Guest

Yanlız değilsin hacu :D

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  15. Seni unutmadım maksat muhabbet olsun :D

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Konuya baskın mı yapılmış ne ? :confused.::eek:o_O:D

Bu arada çok sık giremiyorum o_O aslında girmiyorum. :eek: :D Fırsat buldukça ara ara bakıyorum. :) Bu nedenle benim dışımda yazan olmadıkça konu biraz ıssızlaşıyor. :confused.::D

17. Yazarız bir şeyler konuya ıssızlık kalkar ortadan abi :)

Halin vaktin iyidir inş

18. skype kullanmıyorum watsaptanda rahatsız etmek istemedim en kısa sürede rahatsız ederim ;)
    İyiyiz bea ne olsun 6 ay askerlikte biraz yordular sonra normal hayata devam :p
    Ya arkadaş bu kaçınçı ben saymayı unuttum yeter artık ya durun ya gidip gidip gelmeyin haha :D:D Ayrıca Valeyard seni oyun sahalarında görmek isteriz ;)

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Canınız sağ olsun. :D :)

Aslında ne kötü ne iyi orta karar şekilde devam ediyor işte :) :D Senin durumlar ne alemde ? umarım iyidir. :)

Ohooooo :D Biz zamanında 15 ay yaptık şimdi 6 ayda biraz yordular ne demek ? :D :) Bizim zamanımızda acemilik 3 ay filan sürerdi kalan 12 ay usta birliği diye geçerdi. :D Şimdi komple 6 ay hiçbir şey aslında. :p :D

20. Sen askerliği 6 aycıkmı yaptın alt devrem :D

İyi abi askerden geldim, işe girdim yardırıyorum :)

Sayfayı Paylaş