•Kıyamet• kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 14 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sen ne zaman gittin ? :D Tahminen sende 6 ay yapmışsındır veya askerlik düşünce erken terhis olmuşsundur. :D :)

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  2. 9 ay da askerlik düştü abi :) Biraz fazla yaptım :D

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şanslıymışsın. 3 ay erken bitirmişsin. :D Benim kardeşim askerliği bitirip geldi bir kaç sonra askerlik düştü. :D :)

4. :) Nasip kısmet abi. Güzel günler geçirdim. Şimdi özlüyorum :)

5. Bize ne dedilerse onu yaptık ne eksik ne fazla :D
    Sen Yazıcı Hv.P.Çvş. ile nasıl konuşuyorsun ne demek alt devre haha :D

-_-OĞUZKHAN-_- bunu beğendi.
  6. Yazıcıları sevmedim bak senide sevmem :D

7. MaXiMuS

MaXiMuS User

Canım bir mangal çekti anlatamam :D

8. ex-modum merhaba. bir iki ufak soru sormak için uğradım.

BoardAdmin'in görevi nedir?

Forumdan topluca bir ayrılma olmuştu. Ben tam o sırada forumdaydım lakin detaylarını hatırlamıyorum. Detayları hatırlatabilme şansınız var mı? Özel soru olduğunu biliyorum, sadece detayları hatırlamak istedim.

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şahsen iyi-güzel tarafları olduğu gibi olumsuz tarafları da oluyor aslında. :D

Bu arada ne oldu çok kısa sürdü sanki. :(:confused.::eek:o_O
    Orası öyle :) ne diyebiliriz ki. :D :)
    Havalar düzelsin :) bir aksilik çıkmazsa yarasa kanadı vs. mangalda yaparız. :p :D :)
    Benim zamanımda Board Admin forumun işleyişinden sorumluydu. Yani FM alımı - yetki alınması , yetki yükseltilecekleri belirlemek v.s şeyler. Merkez'den gelenlerin forumda duyurulması gibi şeylerde var. Kısaca forum ve ekibinden sorumludur. :)

Zamanında Board Admin bir arkadaşımızın yetkilerinin ( haksız şekilde ) alınması sonucu ortaya çıkan bir tepki olmuştu. :) Ortalık baya karışmıştı o zamanlar. :D

MaXiMuS ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  10. Birşey sorucam neden bu kadar yetkilerinizin alındığını dile getiriyorsunuz, mod olduğunuzu dile getiriyorsunuz?

Yani hiç unutmam, eskiden zevkine, tv programlarına şakşakçı olarak gitmiştim bir kaç kere, bir kaç kız düşürürüm diye orada bir çocukla tanışmıştım,

Çocuk şakşakçi olarak girdiği programlara, sosyal medya hesaplarından bakın televizyona çıktım xD ünlü oldumxD şeklinde paylaşıyordu bambaşka bir dünyası vardı, çözmek mümkün değil,

Sizide ona benzettim :D

Yani geçmişte mod olmuş/olabilirsiniz, ama artk değilsiniz, bunu neden bu kadar dile getiriyorsunuz anlamadım açıkcası :)

Ha bana kalacak olursa eski forumda yanlış hatirlamiyorsam, ayrılan modlara emekli mod şeklinde devam ederdi bence yine öyle olması gerekiyor,

Sonuçta bir mod düşünsenize 20 bin küsür mesaj atıyor, giriyor, sonra modluğu gidince hesap boşa gidiyor 20bin küsür mesaj da boşa gidiyor,

Ama mevzu bu da değil, sizin sürekli her yerde mod admin olduğunuzu vurgulamanız, anladık mod ve adminlik yaptınız zamanında daha kaç kere söyleyeceksiniz acaba ? :)

Açıkcası bu çok şey biliyormuş tavirlarınızlada (bence) yeni modlara ayıp etmektesinizdir.

11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Alıntı yaptığın mesaja göre yazdıysan o ben değildim. Genel olarak yazıyorsan ben her yerde veya her mesajımda yetkilerimin alındığını yazmıyorum. Yeri geliyor soranlar oluyor bende açıklama olarak yazıyorum. Ne diyeyim ? yetkilerim alındı yerine şapkadan tavşan çıktı mı diyeyim ? :)

Ben tamamen forumdan ayrıldıktan sonra takım içinde değişiklikler vs oldu veya oluyor. Benim zamanımda şöyleydi ya da böyledi demek çok mu rahatsız etti merak ettim ?

Bana modum veya adminim tarzında yazan beni bilen bir çok kişiye artık değilim eskidendi diye bir çok yerde yazmışımdır.
    Neyse , sen ne yazarsam yazayım bir şey buluyorsun zaten. :D

Görevli hesabım silinmeseydi kullanabilseydim bunu açmama gerek kalmazdı o ayrı konu ama komple silindi.

Ben çok şey bildiğimi veya çok bilmiş gibi davranmıyorum ama sen o şekilde algılıyorsan o senin algılamanla ilgili bir durum. Forumda herkes kendi bilgisine göre yorum yapıyor. Senin memnun edecekse anlaşılan foruma hiç mesaj yazmamam lazım. :D

TuvaletTerliği bunu beğendi.
  12. Siz bu mesajı daha önce atmıştınız zaten şimdi silip neden tekrarından aynısından attınız anlamadım :)

13. Quenn

Quenn User

bence en azından kendi tanıtım başlığı altında böyle bir eleştiri yapmanız ağır olmuş kıyamete karşı :(
    fi tarihinden bahsederken kendi zamanlarında diye belirtmesi bence gayet doğal bir davranış ve hala admin sananlarıda uyarması gerekir artık değilim diye o_O
    kıyameti modken tanımadım şimdide pek tanımam ama verdiğiniz örnekten dolayı karşı çıkmak istedim sade bir dille daha az bunu belirt çok yapıyorsun vb demeni bence yeterliydi :rolleyes:
    okurken üzüldüm ondan yazdım yanlış anlaşılma olmasın

14. Ne bileyim uzun zamandır sen cevap yazmadığın için görmedin sandım. :eek: Bu nedenle silip yeniden ekledim. :) :D
    Ben neler gördüm senelerce :D ERDALBAGGAL'a da alıştım :) sıkıntı yok benim için. :D :)
    Ama duyarlılığın için teşekkür ederim. :)

15. ONURBEY

ONURBEY User

Adminim iyi akşamlar

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Teşekkür ederim biraz geç olacak ama :eek: bu arada exAdmin filan yazın bari :D malum artık admin veya görevli değilim. :D :)

Sizede iyi sabahlar , iyi günler , iyi akşamlar veya iyi geceler. :eek:o_O:cool: Artık hangisine uygun denk gelirseniz. :)

17. Luminous

Luminous S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Forumda birden fazla hesap kullanımı yasaklanmıştır. Hesaplarınıza gereken cezayı uygulamış bulunuyorum.

İyi forumlar dilerim.

Son düzenlenen: 14 Mart 2020
  18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İlk olarak sürekli kullandığım bir hesap değil zaten. En son 2017 yılında yazmışım. 2020 yılından ise ilk 3 ay içinde toplam 3 veya 4 mesaj yazmışım.

Ayrıca birden fazla hesapla farklı kişiler gibi davranmanın yasak olduğunu biliyordum. Forum yarışmalarına aynı kişinin farklı hesaplarla katılması , oylamalara katılması ve/ya kendi açtığı konudaki ankete katılması gibi.

Ayrıca acaba değişen yeni kurallarda böyle birşey var mı diye tekrar tekrar forumda arama yaptım fakat kurallarda veya forum genelinde böyle bir durumla karşılaşmadım.

"Forum Kuralları ve Kullanımı" isimli Artemis. admin'in açtığı konudan alıntı
    Bir hesabımı birden fazla kişi kullanmıyor , farklı kişi gibi davranmıyorum ve her hangi bir yarışmaya , ankete vb. şeye birden fazla katılmıyorum.

Sonuç olarak şu anda güncel olarak yani geçerli gözüken forum kurallarında hesap cezasını gerektirecek bir durum yok gibi gözüküyor. Şayet kurallarda değişiklik yapıldıysa o zaman aktif gözüken kurallara da bu yansıtılmalıdır.
    ...
    ..
    .

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir süre foruma girmedim değişiklikle olmuş :D :)

Konunun şöyle bir tozlarını alalım bakalım. :)

20. .Master.

.Master. User

Bir uğrayıp selam vereyim dedim.:D.

Son düzenlenen: 5 Nisan 2020

Sayfayı Paylaş