•Kıyamet• kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 14 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu emekli mod tüm darkorbit forumlarında ki en yüksek mesaja sayıp üyesiydi, helal olsun,
    keşke üyeliği silinmese oradan devam etseydi, o kadar emek vermiş,

iyi bir insandır,
    hakkını yemişiz,

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İyi yapmışsın :D ve aleyküm selam. :) Nasılsınız bakalım ? :D
    Zaten yetki alındıktan sonra hesap niye silinir onu hiç anlamıyorum. :D :)

Bu konu kişiden kişiye değişir yani bazıları iyi der bazıları kötü :) ama herkesin düşüncesine saygım var. :D :)
    Teşekkür ederim. :)

3. Hesabı silinmeyen de gördüm ama istisnamıdır :)?

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Vallahi kıyamete görevdeyken çok gıcık olurdum.

Ama sonra duyduklarım oldu hakkında adam beni baya savunmuş zamanında , dediklerimi desteklemiş , üs taraflara iletmek için çok uğraştığını öğrenince utandım açıkçası.

Büyük modmuş :D board modluğu hatta team leader'lığı hak edecek bir insan olduğunu düşünüyorum kısaca.

Yani her modun bana gıcık olmadığını aksine bir çok konuda beni zamanında desteklediğini bazı istihbarat verileri ile öğrenmiş oldum :D

Onların haklarını ödeyemem açıkçası.

5. En son @-ThyPhon- un da yetkisi gitti ama hesabı silinmedi. Sana garezleri var :p

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. Aslında bende onu demek istemiştim, ama neme lazım bannlanırız falan diye demedim ;)

7. Ooo istihbarata bak hele :D

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eskiden sadece yetkiler alınırdı ama bazı durumlarda silindiği olurdu. Beni hesapta o bazı durumlara girmiş anlaşılan. :D Biraz duruma göre değişiyor sanırım. :D :)
    Görevdeyken zamanında bana gıcık olan bir tek sen değildin ki Hakan. :D Fakat görev gereği yapmam gerekenleri yapmaya çalışıyordum ki çoğu zaman banlamak en son yaptığım şeydi. :)

Sana özel bir durum değildi yani iletilmesi gerekenleri iletmek genel bir durumdu. Bazı şeyleri için çok çabaladığım yeri geldiğinde yukarılardakilerle tartıştığım olmuştur o ayrı konu :D

Forum'da zaten FM , SMOD , Board Admin , SMOD , FM vs. diye değişik kademelere çıktım indim. :D :)
    Benim en son olan olay karışık bir durumdu ve bu konuya çok giremeyeceğim maalesef. :( :D
    Hakan'ın istihbarat ağı sağlamdır. :D DeepWeb'çi zaten. :p :D

9. 34KAAN34

34KAAN34 User

İnsanın seveninin olması güzel bir şey.

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Nerdeyse 1 ay oldu 1 kere bile foruma giremedim. PC monitörüne para sıkışmış onunla uğraştım. :D
    Kimse de merak etmemiş :confused.::eek:o_O:(
    Neyse sağlık olsun. :cool:
    Artık ne kadarı gerçeklikle bağlantılı ne kadarı "köprü , geçene kadar , ayı ,dayı " tarzı atasözüyle mi bağlantılı bilemiyoruz. :D :)
    Sevende varsa eyvallah sevmeyen , kızan belki nefret eden onlara da eyvallah. :D:cool:

MüminPehlivan bunu beğendi.
  11. Viraaa

Viraaa User

senin papucu dama attik biz.:D

12. Foruma girince içimde açıklayamadığım bir eksik vardı demek senin yokluğunmuş :p

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Zaten görevde değilim o ayrı konu :D görevde olsaydım 1 ay gözükmesem bir çok kişi sorardı sanırım. :D İyi ki görevde değilim. :) Üye olunca çabuk unutulduk anlaşılan. :p :D
    Bilmem :D belki de öyle :) belki de başka bir şeydir. :eek:

@MüminPehlivan hocam sessizce beğenip geçmişsin :eek: bari mesajda yazaydın. Uzun zamandır konuda mesajın yok. :D :) Nasıl gidiyor iş güç vs. sağlığın yerindedir umarım. :)

14. Nefes°

Nefes° User

Bu kadar da olmaz halamı buralardasın be kardeşim :)

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Her zaman veya çok sık olmasam da arada sırada uğramaya çalışıyorum. :D :) Ara sıra sende uğra buralara :D :D

16. Kiyamet <--- Eskilerden bana en cok yardimda bulan hep sorularima ilk yanitlayan ( FM'm) Seni Unutmadim unutmicam cok iyidin :)

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İmkanlar dahilinde herkese yardımcı olmaya çalışıyorduk. :) Eyvallah teşekkür ederim. :D

18. ONURBEY

ONURBEY User

İyi akşamlar;

Size yazdığım zaman, ilk önce sizin onayınızdan geçtikten sonra mı, görünüyor, burada yazdıklarım ?

Saygılarımla

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Teşekkür ederim. :) İyi günler veya iyi akşamlar :D artık hangisine denk gelirsen. :D :)

Bu bölümde yazılanlar onay beklemiyor. Yani yazınca doğrudan yazılmış ve gözükür oluyor. :D

20. ONURBEY

ONURBEY User

İyi Akşamlar,

Beni az çok tanıyorsunuz, ( Forumun müdavimlerinden ) :)

Aslında sizinle sohbet etmek istiyordum,

Saygılarımla

Sayfayı Paylaş