•Kıyamet• kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 14 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İyi günler veya iyi akşamlar. :)

Anladım. Benim de durum pek belli olmuyor. Fakat bir şekilde illa denk geliriz diye düşünüyorum. :D :)
    Aslında tam olarak öyle olmasa da o şekilde düşündürebiliyor.

Zira bahsettiğiniz mesajlar arasında günler var. Birisi Nisan'da diğeri Mayıs ay'ında yazılmıştı. :D :) Farklı konu açmak yerine kendi konuma yazıp buradan devam etmek istemiştim. :)

2. .Mephistos.

.Mephistos. S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Haklısınız fakat 2 mesajın arasına farklı bir kullanıcının mesajı girmediği için tarih pek göz önünde durmuyor. :)

İyi Forumlar.

3. Hocamm arayı fazla açmayalım diye uçtum geldim konuya eskilerden kim kaldı değil mi? :D

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bizde hep bir kavram karmaşası var maalesef. Flood bunlardan sadece birisi oluyor. :D Galiba "peş peşe" diye olan kısımdan kaynaklanıyor. :)
    Haklısın :) ama sen bayadır yoktun sanki :D Aynen :) eskilerden pek kimse kalmadı da yenilerden de pek kimse yok. :D :)

.Mephistos. bunu beğendi.
  5. Artık öyle gireyim de saatlerimi vereyim olayı benden geçti :D foruma gireyim dedim burdada tilt ettiler zaten, nereye varacağımı şaşırdım :D :D :D

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bende zaten arada bir giriyorum. :) Discord var mı sende ? Gerçi ben sık girmiyorum ama girdiğimde denk gelirsek diye " •Kıyamet•|exADMIN#7813 " benim discord nick'im filan fındık fıstık :D :)

7. ne demek efenim denk geldiğimiz zaman sohbet etmek benim için bir zevktir :D nede olsa oyunlar sadece eğlenmek için değil, arkadaş edinmek içinde güzel bir aktivitedir. Önemli olan dost edinmek efenim dediğimi anlayan anladı :D ;)

Sayfayı Paylaş