Destek Kıyamet Smod için soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ****YOLDAŞ****[CH€] tarafından 29 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Biraz zaman alabilir fakat bir şekilde toparlanır sanırım. :)

2. anakin5555

anakin5555 User

İnşaallah :)

3. ilk hedef rütbe :) 500-600 k gibi bi farkım olucak sanırsam açılınca ondan sonra sıralama :) 2-3 aya maks 20.sıradayım tekrar :)

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

:)

Umarım kısa zamanda toparlarsınız. :)

5. anakin5555

anakin5555 User

Grşrz bn kaçiyorum by :)

6. İnşallah :)

7. anakin5555

anakin5555 User

Aynn inşaallah :)

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir aksilik olmazsa görüşürüz. :)

Bir çok şey zamana bağlı oluyor. :D

9. gecmıs olsun senin adına üzüldüm e burda bagıra bagıra ubada bug varmı deyıp sonrada ben buldum deyıp milleti şüpeye çekersen onlarda sana güzel bir şüpe çeker :) ama sen toparlarsın yıne bi şey olmaz :)
    görüşmeyeli nasılsınız :)

10. Teşekkür ederim :)

Valla benim anlamadığım ben 2 arge gemi 12 lvl adam benim 15 saat oynayarak 5 günde kastığım puanı 2 günde kasarsa ve ben supporta şikayet edince bana pushing nedir onu yazarlarsa.Bende yaparım yine aldırmayan aynı şekilde devam eden support derim ve bende kendi bulduğum çözümle yaparım.Ardından başka birisi şikayet eder.Benim hesabımı inceleyip bana pushing cezası verilip ardından 1 gün sonra o şikayet ettiğim gemiyi de kapatırlarsa benim zaten yapacak bir şeyim yok.Çok iyi biliyorum ki 8 yıllık tecrübeme dayanarak şikayet olmasa çok sayıda incelemezlerdi ve eğer arka planda tanıdığımız birileri olsaydı benim hesabım 3-4 gün sonra tp şp kesilmeden açılırdı. Ben neler neler gördüm bu oyunda Örnek olarak ;

7:30 dan sonra izlersen direk olay orası...
    ama işte tanıdığımız yok supporttakilerin tek yapacağı şey almanyaya söylemek böyle böyle olabilir mi ?
    Onların ise yaptığı şey hayır olmaz imkanı yok yapamayız. Veya hazır metini kopyalayıp yapıştırmak her iddasına da varım orda oturanlardan teamleaderlerden bu oyunu daha iyi bilmiyorsam başka da bir şey bilmiyorum 2014 yılı hariç .. ve 2015 in bir dönemi..
    tp şp önemli değil sadece arka planda gerçekleşen olaylara sitemim.. 1 günde 1m rp kastığımız oluyor 2 kat günlerinde.. Neyse diyeceklerim bu kadar :) maks 2-3 aya eski sırasına ve rütbesine getiririm ama zaman kaybı olucak.Diyebilirsiniz cezanı çekmişsin Peki o adamlar neden çekmiyor cezasını adalet sadece bana mı var diğerlerine yok mu ?

Malesef :D

---------------------------------------------------------------

Başka bir örnek geçen arkadaşıma kuiperden citadel elite gelmiş onda olduğu halde uri gelmemiş supporta yazdı support demiş ki siz nasıl citadel elite aldınız ve support kandırmak ihlal 1

11. almanyada dayın yoksa boş işler bunlar :) sistem her yerde aynı tanıdıgı olan kazanır :)

12. İşte durum öyle olunca olan bizlere oluyor :)

13. :) ne diyelim artık olacagı varmıs yüzde 20 tp şeref 14 gunde banmı yedın

14. %30 ve 14 gün evet dün mesaj attım iki kat var böyle böyle şu kadar tp şp şu kadar sıralamam gitti 7 gün oldu açabilirseniz açın da bari kurtarayım biraz dedim hayır sistem otomatik açar süresi gelince diyorlar.Bende biliyorum otomatik açacağını rica ediyorum sadece yok diyorlar . Görevden elbet bir gün ayrılacaklar aynısı başlarına gelince ne yapacaklar acaba ..

15. valla ben admınlerın bır cogunun oyunu oynamayı bıldıgını bıle sanmıyorum :) o yüzden pek insaflı olacaklarına inanmıyorum

16. sanmıyorum değil bilmiyolar :D kendilerine sıkıntı çıkarmasın diye eski oyuncuları ellerinden gelse banlıcaklar direk :D

17. ya banlıyorlar en ufak şeyde yada artık o kadar yenilik üst üste geldiki insan usanmaya başlıyor :) he bide para için yapılan etkinlikler :)
    bu arada okulu ne yaptın :)

18. Okul açıklanan harflerle 1.05 e indi geri 1.44 e çıkardım 3 ders var dd ve dc dclerle konuşucam 2 ort yüksek olsa cc ona uğraşıcam dd den büte girdim bakalım ne olucak hepsi 3 kredi bu derslerin 1.80 yapmaya çalışıcam bakalım yaz okulunda muhasebe açılırsa ona giricem bide ilk dönem ff o cc bc felan olursa 1.80 i bulurum :) Sende durumlar nasıl

19. 10 ders aldım 9 taneden gectım 1 taneden kaldım :) 2.70 ortalamam var alttan dersım var bıraz onun ıcın yaz okuluna gıdıcem bu arada 4 cu sınıfta oldum :)

20. Ohh iyi h.olsun :) Sevindim senin adına .. Okul bitiyor demek ha seneye :( :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.