Destek Kıyamet Smod için soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ****YOLDAŞ****[CH€] tarafından 29 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. her hangı bır aksılık olmassa biticek :) umarım biter yeter ya okul okumaktan sıkıldım :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. Ahahaha biraz da iş hayatı he :D

3. aynen oku oku nereye kadar :)

4. anakin5555

anakin5555 User

Ypldaş seni de özlemisiz :)

****YOLDAŞ****[CH€] bunu beğendi.
  5. oyuna giriyordum da pek foruma bakmaya fırsatım olmuyordu bütler fian vardı şimdi memlekete döndüm oyun acık olmasa bile forum genelde açık oluyor :) bende sizle sohbet etmeyi özlemişim :)

6. anakin5555

anakin5555 User

:). Hosgelmissin :)

7. hoşbulduk :) bir cubkon kesıyorum gormen lazım 2 6 ile 3-6 arasında 5 dk 8 cubı beyazla devırıp gecıyorum :) sebrom bıtınce kapıya gecıcem :)

8. anakin5555

anakin5555 User

bnde grup bulup hades yapacam :)

9. o sanş bende yok işte gavurlarla nasıl anlaşak :)

10. anakin5555

anakin5555 User

:D

****YOLDAŞ****[CH€] bunu beğendi.
  11. anayasa hukuku 1 soru ile dc muhasebe bir soru ile cb :) yok cc ve bb olucaktı :( Bakalım konuşucam ne dicekler ..

12. anakin5555

anakin5555 User

Herzamanki laflari soyler,..

13. Birader senin benimle derdin mi var kibarca benim mesajlarıma cevap vermemeni rica ediyorum aksi halde şikayetde bulunacağım ..

14. anakin5555

anakin5555 User

Napiyorum kardesim konuya mesaj yziyorum. İyi birdaha cevap vermem.. Puan kazaniyorum noluyo sana pek de umrumdasanki sana cevap yazmak. :mad:. Birdaha öylesine yazarım.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sakin ol ,yazma bosver ,sen de benimkilere alinti yap :D uzatmayalim ,kapilar sahane keyyfimiz yerinde:)

anakin5555 bunu beğendi.
  16. anakin5555

anakin5555 User

Sağol can dostum en zor günümde, dertli olduğumda yardım eli uzatıyorsun, sakinleştiriyorsun. Canım benim seni çok seviyorum :).Şu uyuzlarla takilacagima senle sohbet edim alinti yapim daha iyi yaw :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

olsun sen uslubu bozma ,sakin olmak iyidir saglik icin:)kapilardan basim dondu bakayim dedim foruma:D bitmez ise x2 dublesi 3 gun daha maraton :D:eek:

anakin5555 bunu beğendi.
  18. anakin5555

anakin5555 User

:D. Hades yapicam bn.
    Yeni avatar iyimi

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

rast gelsin :)hatta lf4 cifte gelsin:D Kıyamet yok kapida galiba, muhabet bolumune yazarsin kalani:)selametle kalin,bende kacar ;)
    evet yakismis:)

anakin5555 bunu beğendi.
  20. anakin5555

anakin5555 User

Grşrz :)
    Sağolasin dualar icin :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.