Destek Kıyamet Smod için soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ****YOLDAŞ****[CH€] tarafından 29 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  En iyi anlaştığım yetkiliydi diyebilirim :)

  Evlenicekti heralde en son o yüzden ayrılmıştı sanırsam ..
   
 2. evet balayı için 3 ay izinde verdik ama yetmedi heralde :)))
  beni geçemezsin :D hele mod banlayan mod sevgili highdutu hiç birimiz :) kulakların çınlasın :)
   
 3. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Keşke yetseydi de kıyamet smod gibi hiç bırakmasaydı oda :)

  bu highdut kim daha doğrusu rütbesi neydi.2012 öncesini bilmiyorumda forum olarak :)
   
 4. unvanı mod banlayan mod du :) kendisi mod banlayan bir fmoddu :))) ondan lakabı mod banlayan mod olarak kaldı , kendisi sert biriydi kuraldan taviz vermez :) ama üyeleri pek severdi sert gözüksede :)
   
 5. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Ahaha :D baya bir olay olmuştur öyle bişi olunca :) Keşke o zamanlarda forumda olsaydım :)
   
 6. nehirtanrısı desert mod :))) oo gırgır şamata vardı
   
 7. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  2008den beri oynuyorum ya sevindiğim tek şey o eski ortamı az çok gördüm teamspeakdaki o ortamları klan savaşlarını 200x200 o bana yeter :) Bizim gibi oyuncular muhabbeti kaçırdığına üzülür.Şimdikiler 2 kat galaksiyi :)
   
 8. e tabi eski muhabbetler farklı ts2 deki RSA yetkisi almak herkese nasip değil :) pvp de savaşlar x3 çıkacak da x1 kapılar yapılacak , yok spaceball topu kovalanacak şirket x1 haritası korunacak vs vs :) tabi insan özlemiyor değil
   
 9. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Aahaha :D Ben v mi ca mı ne almıştım nasıl mutlu oldum v değilde ca ydı heralde :D spaceball zaten efsane :) x-1 e bi düşman girdimi en eziğinden en güçlüsüne herkes kovalardı onu :D Nostalji başlığı altında öyle bir şey yapabilirler aslında ama nerdee :)
   
 10. eskiler ah eskiler :)
   
 11. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User  şu zamana bile rağzıyım ki bu zamana dönse hiç düşünmeden oyuna başlıyacak yüzlerce kişi tanıyorum :) 3D de oynayan birisi 2D de oynayan birisine göre daha avantajlı duruma geçti albaylığı aldıktan sonra ilk işim o farkları göstermek olucak :)
   
 12. Ne gibi avantajları var acaba?
   
 13. :) 3d bende beğendim :) ama hala 2d vazgeçemiyorum
   
 14. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Örnek olarak 3d de oynayan birisi mayının milimetrik yanından geçebiliyor ve ona çarpmıyor ancak aynı durum 2 d de söz konusu bile değil 10 cm uzağında olsan bile mayına denk geliyorsun :)

  Oyun geleceği açısından iyi bir şey ancak bu oyun 2d kuruldu insanlar 2d ye alıştı. Bilgisayar sistemi kötü olup mecbur 3 d de oynayan dolu arkadaşım var. :)
   
 15. alışacağım :)))alışacağım
   
 16. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Zamanla :)) Ancak bu gidişata dur demeli birisi birileri .. Çünkü oyun amacından çıktı rütbe kasılma oyunu oldu .. 1 günde 1.5 m rütbe puanı kasmak ne demek sorarım size :)
   
 17. 1 günde 1.5 m çokmuş :(
   
 18. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  24x4=96 96x2=192 192 milyon şeref puanı 8 milyon da minimum yaratıklardan gelse 1 gün uyumadan x4+rsb ile kappadan 2 kat günlerinde %70 şp olduğu zaman 2 milyon rütbe puanı kasılabiliniyor :)
   
 19. Aliens

  Aliens User

  Hakikaten oyunun çivileri oynamış. Savaş oyunu oldu sana rütbe oyunu. Bende Allâh var kapı yapmayı çok seviyorum ama yine de savaşa teşvşk etmeliler.
   
 20. Birde 2d de daha fazla kasıyor onu farkettım.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş