Destek Kıyamet Smod için soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ****YOLDAŞ****[CH€] tarafından 29 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aliens

Aliens User

Ben aranıza giremem. Bu konuda da yorum yapamam ne yazık ki. Ama sevenler tarafında olduğumu belirtebilirim. Bu yalaklıkta değil. Nasıl olsa şuanda görevli değilsiniz. Herhangi bir çıkarda söz konusu değil. Bu arada şu hangar olayına gelirsek bu fikrin sahibiyle ben-ocak ve bıçaklarımla güzel bir konuşma yapmak çok isterdim! Demek neymiş, birşeyi fazla zorlarsan ortaya kötü koku çıkarmış...

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aslında çok net bir açıklama yapamam sadece uygun şekilde bir şeyler yazabilirim. :)

Burada sanal bir ortamdaydık. Kimseyi gerçekte tanımam etmem ve kin tutmam. Yani Fallen/Kuiper ya da artık kim olursa beni sevmiyormuş , nefret ediyormuş görevden ayrılmamı ya da yetkilerimin alınmasına seviniyormuş kafama takmam sadece güler geçerim.

Ben elimden geldiği kadar mücadele ettim beğenmeyenlere sadece umarım bundan sonra daha iyi olur diyebilirim. :)

3. siz yazın biz anlayacağımızı anlarız :)

4. Aliens

Aliens User

DisCord'a gelseydin ya. :D Toplu konuşurduk. :) Vallahi helal olsun diyorum. Bu yenilik kesinlikle mücadele edilmesi gereken bir konu. Derhal geri alınması lazım. Bazı artı yönleri var ama eksi yönleri o kadar muazzam ki hiç gelmemeliydi.

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

•Kıyamet• <> bu hesabımla foruma giriş yapabilirsem kim kimdir oyuncu bölümüne konu açacağım zaten. :)

Discord filan pek anlamam. :D Yorum yok. :D

6. e hadı bakalım :) yorum yok demişşiniz siz yapacanız yorumu yapmışşınız ama neyse :)

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eğer olmazsa daha uygun bir isimle hesap açıp onula kim kimdir oyuncu kısmına konu açarım :D Bir çok şey için yorum yaptım aslında ama neyse :) nasıl olsa kötüyüm. :D

8. Aliens

Aliens User

Evet, çok kötüsün. Neden geldin sen? :D Abi bırak Allah aşkına. :D Öleceğini söyleyen yaşlılar gibi konuştun. :D

9. adam duygusala bağladı :) iyice hanı ben kotuyum ya hanı benı begenmıyodunuz moduna gectı :)

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Kimin ne zaman ne olacağı belli olmaz. :D :)

Duygusallık değil aslında. :D Neyse dediğim gibi şu eski görevli hesabımla ilgili olan sıkıntıyı halledebilirsem her şey daha iyi olacak. :D

11. Aliens

Aliens User

Yaşlılık. :D:D:D

12. sizle bi ayrıntılı konusacamız bı hesap acın ya boyle gızlı kapaklı olmuyor :)

haha aynen :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 May 2016
  13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir ayağımız çukurda. :D :)

hahhahaha elim bir anda mesajları seçip birleştirme işlemi yapmaya gitti ama baktım yapamıyorum. :p :D

Konuya bir şeyler yazmam gerekiyordu çok uzamasın diye şimdilik bunu açıp yazdım. :)

14. yazarken aklıma gelmedı degıl :) birleştirme sonra dedım nasılsa benım actıgım konu hazır kıyamet modum yetkısı yokken yaz gıtsın

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Haahahaha :D kumpas demek. :p ayrıca kumpas başarılı oldu. :D

16. yetkıler gel dıyene kadar eşitiz şimdi intikam vaktı yok buyuk harfle yazma flood yapma :)

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Benim açımdan yetkili olmak ya da olmamak hiç önemli değil. :D Eğer üye olarak forumda olmaktan korksaydım uğramazdım. :)

18. hemen ciddiyet şaka yapıyoruz :)

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Kim ciddi ? :) ben değilim. :D

20. o zaman sıkıntı yok sonunda montajı bıtırdım aldım cerrahı :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.