Destek Kıyamet Smod için soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ****YOLDAŞ****[CH€] tarafından 29 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

isi cikmistir belki ,gelir bizi birakmaz kiyamet:)

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Görev anlamında belli olacak bir şey yok sanırım. :)

Zamanla öyle oldu diyebiliriz. :D

Aslında bunu ben idarelik açtım. :) Asıl görevli hesabımda açık ama teknik nedenlerden dolayı giremiyorum. :) Ara sıra foruma uğruyorum. :D

Dün gece giremedim. :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Nasılsın abi? :)

4. Tom_Cat

Tom_Cat User

göreve tekrar gelecek misiniz?

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eski görevli hesabıma giriş yapamıyorum. Eğer düzeltilebilirse normal üye olarak onunla deva edeceğim. :D

Açıkçası pek düşünmüyorum. :(

6. Aliens

Aliens User

O zaman hangi sevrevde oyunuyorsun? :D TR-4 de!

7. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

8. Merhaba Kıyamet Admın , ben Gökmen Admını arıyorum :D onunla konuşmam gereken bir durum var kendısınınde bıldıgı, aradan bayagı zaman geçtı sımdı ulasmak ıstıyorum kendısıne ama ulasamadım bulamıyorum onu.Yardım eder mısınız? Sızlede az da olsa bıraz sohbetımız olmustu.

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Orion admin gokmen admin zaten.kendi sayfasida var oraya yazarsaniz gorur.

10. **ORHAN

**ORHAN User

B
    Ben bunu konuyu yeni gördüm sen kendince haklısın sevebilirsin kendisiyle diyoloğun vardır arkadaşındır vs.. herneysede bir oyuncuya sorduğu soruya cevap vermek yerine hakaret etme hakkını kim veriyor ona bana bunu açıklayabilirmisin? sorulan soruya uyarılmasına rağmen tekrar yanlış cevap veriyor sonra hakaret ediyor sonrada yetmiyor 1 ay ban atıyor.

11. **ORHAN

**ORHAN User

benim sorduğum cevap yerine bana hakaret ediyorsun ondan sonrada yazdığım soru
    o konuları ben bulamıyorum ben açtığım halde bana hakaret edip konuları sildi orada birde üstüne 1 ay ban verdi sağolsun. ben banlı olduğum için yeni gördüm bu konuyu

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kimse burda admin v.s arkadasim degil.forum disi diyologum kimse ile yok.hakaret iki taraf icinde dogru degildir,.sizde diyebilirsiniz ,onlarda soyle diyebilir ''gorevli olabiliriz ama bu, oyuncularin bize hakaret etme hakkini vermez.''neticede insaniz sinirlenebiliriz had asan durumlar olur ,bazen sakin kalmak zordur vs.vs .olayi baslatan onemlidir,kendi yazismalarim olarak hic bir gorevlinin hakaret ettigini gormedim ama onlarida kircak ithamda bulunmadim, karsilikli bir durum olabilcegini dusunuyorum.uzatmak yerine uzlasmak taraftariyimdir.ban konusunda ise haksiz ban oldugunu dusunuyorsaniz sporta yazip acilmasini isteyebilirdiniz.simdi burda konuyu devam ettirmeniz de ayni seylere sebep olabilir..

13. Aaa öyle mı? O kadar soruyorum kımsede soylemıyo benı supporta yonlendırdıler dıger admınler.Sayfası dedıgınız nerde acaba?

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

gizli birsey degilki :D forum ana sayfada kim kimdir takim varya onun icinde.

15. hee tamam :D sayfası deyince.. Orıon olarak bakayım dımı? Gökmen admının bı sayfası vardı eskıden onu mu dıyosun?

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Önemi yok diye tahmin ediyorum. :D Yani bir süre daha bende kalsın. :)

Kim kimdir? Takım kısmında kişisel konusu var fakat ne kadar sık bakıyor bilemiyorum. :)

Ben size zamanında gerekli açıklamaları yaptığım halde siz sürekli yanlış anlayıp farklı yerlere takıldınız. Her neyse yine yazacaklarımı anlamayacaksınız zaten. :)

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kıyametler kopmadan nice nice seneler gecirmenizi dilerim :)saglikli huzurlu mutlu yillar:)

anakin5555 bunu beğendi.
  18. çok baktım bulamadım bahtsız kaderım :D Dogum gununuz kutlu olsun..Nice sağlıklı yıllara :)

19. görev konusunda geri gelmek istemeyen sizmisiniz yoksa diger sebebler mi bu arada forumda hala bırılerıne yardımcı oluyorsunuz farkettım bence cok dayanamaz dönersiniz :) Bu arada doğum gününüz de kutlu olsun :)

20. kardesım kım kımdır takım konusuna gir orda 3cü konu orion vs gökmen filan yazıyor görürsün :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.