Kızları anladım sanırım :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hayır hayır bu erkek arkadaşını da kapsıyor :D başka erkeklerle zaman geçirip duruyormuş :D

Silahlar hazır savaşa her zaman hazırım :D ;) bana dediği o cümleyi de derim yaparım bunu :D
    Ne şeytan bir insanım yahu :D

2. E zaten benim dediğimi yapmışsın sen :D

3. her şeyim hazır :D sadece düğmeye basmam yeterli sadece ona şans veriyorum eğer ola ki bana bir daha böyle bir şey yaparsa millete rezil etiririm onu :D CIA ajanlarını geçtim yaw :D

KIZLARA OLAN SAVAŞIM ACIMASIZCA DEVAM ETTİRECEĞİM :D

Sayaç saymaya devam ediyor ve benim sabrım daha da azalıyor :D :rolleyes::rolleyes:

Şeytan gülüşü yok mu burada :D

4. Yok ama ben diğer forumdan sana buldum :)

Ama senin yerine bu arkadaş gülebilir :)

5. Her neyse olay yaşanmadan önce arkadaslara sormuş bu benim arkamdan mı konuşuyor diye yok ona bakarak konuşuyormuşum iyide oda bana bakıyor anlamadım burayı o bana bakıyor diye bende ona bakıyorum

Her neyse dün demiş arkadaslara bu benim hakkımda konuşursa onu döverim felan filan

Eklemeyi unuttum bu kısmı :)

6. Merhaba ,

Arkadaşlar biraz esnek davranmaya çalışıyoruz fakat forumu çok fazla da karıştırmamak lazım diye düşünüyoruz. :)

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.