Klan Açımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 27 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. 1/5 serverinde bir klanın açılımı Türkiye Cumhuriyet'ine açıkça saldırmaktadır.

  Bu konu ile ilgili ticket açalı 1 hafta olacak fakat işlem yapılmadı!!!

  İşlem yapılması için neyi bekliyorsunuz sonra hesap açıp bu kişilere hakaret küfür edince biz suçlu oluyoruz bize yazsaydınız diyorsunuz yazalı 1 hafta olacak ve genellikle en kötü 2-3 iş günü içinde ticket bakıyorsunuz.

  Açtığım ticket : [Ticket#2021082237002031]
  Açtığım ticket tarihi : 22.08.2021
  Klan tag : √ΔDI
  Klan açılımı : ENBUYUKMAFYADEVLETTIR
   
  -gemi2012- bunu beğendi.
 2. en büyük mafya devlettir sözünün neresinde tc adı geçiyorki saldırı var diyorsunuz yapmayın aziznesinin dediği duruma düşmeyin dava açarsanız ve kazanırsam durumunuz tescillenmiş olacak demişti aynı durumu tekrar ettirip adamları birde güldürtmeyin kendinize
   
  ateistkeci bunu beğendi.
 3. hiçde alakası yok biraz araştırsan bu sözün nerde geçtiğini görürsün kurtlar vadisi filminde geçiyor anlamıda devletten başka büyük yok demektir biraz araştır hemen araştırmadan adamları karalamak için saldırıya geçiyosunuz kesin vadi den büyük yara aldın sen adamları çekemiyorsun
   
 4. smoonrise

  smoonrise User

  '' Mafya : yasadışı işler çeviren, bu işleri yaparken cinayet bile işlemekten çekinmeyen bir tür gizli örgüt . ''

  Buradan yola çıkarak bir yazının yada konuşmanın yada bir cümlenin bir kesiti dahi olsa bizim muhatabımız bize sunulan kısmı olmasından dolayı sadece kullanılan kısmı ucu açık bırakıldığı ve anlamıda Devleti illegal olarak tanımlayan ve katil kirli olarak tanımlayan bir durum olduğundan bencede TR ekibi bu konuda gerekeni yapması lazım , belki bir ceza işlemi olmasa bile bu ifadenin yasak olduğunu ve kullanılamayacağını belirtmesi değişmesi gerektiğini bildirmesi lazım .
   
 5. forajilet

  forajilet User

  Çok saçma düşüncelere kapılarak muhtemelen klan arkadaşını savunma amacıyla bu cevabı vermiş bulunmaktasın dostum VADİ kısaltması dan da belli olacağı üzere kurtlar VADİsi'nde geçen karakterler ve sözler eşliğinde açılmış bir klan olup DEVLET olarak ta TC yi algılamış olman senin TC devleti hakkındaki ön yargılarından kaynaklanıyor bence böyle bir durum söz konusu bile olamaz.
   
  ..blade..53 bunu beğendi.
 6. Bu ticket support atarken "MAFYA" tabiri kullanması sinir bozucu.

  İyi niyetli olarak söylüyorum eğer düşünce ve amacı iyi niyetli ise özür bile dilerim.

  Art niyetli ise o zaman kim olduğuna bakmaksızın sıkıntılı.

  Hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti'ni aşağılayamaz küçültemez eğer o klandan biri varsa buradan açık yazsın bizde bilelim.

  Konuyu ittifak arkadaşlığı ve klandan yarası olan kişilerin benzetme yapmanız sizin karakter yapısını da ortaya koyuyor bilginiz olsun.
   
 7. forajilet

  forajilet User

  VADİ klanının ismi, kısaltması ve oyuncu nickleri de dahil olmak üzere tümünün hayali karakter isimleri olduğu apaçık ortadadır ENBUYUKMAFYADEVLETTIR açılımı da TÜRKİYE CUMHURİYET'i nin ulu ve tek güç olduğunun vurgulandığı sahneden alıntı olduğunu da aktarmak isterim...
   
 8. forajilet

  forajilet User

  @polatalemdar311 kullanıcı adınız da diziden alıntı lakin diziyle uzaktan yakından alakanız bulunmamakta hayali dizi karakteri'nin mezarı bile var bu dizinin bence o nick değişilmeli yıllardır supporttasınız ve şuana kadar hiç başarılı bi başlık altında isminiz görülmedi :) geçmiş bilgime dayanarak konuşuyorum. İyi günler
   
 9. smoonrise

  smoonrise User

  Öncelikle belirtmek isterim aynı klan yada aynı ts ( ts kullanmıyorum uzun zamandır tek başıma devam ediyorum oyuna ) yada aynı serverda bile değilim konu sahibi ile bunları bilmen düşüncelerinde belki bir değişiklik oluşturur .

  Sadece açılan konu hakkında düşüncelerimi yazdım ve özellikle katagorize ettim ki bir yazı bir konuşma ( yani dialog ) yada bir cümle içerisinde geçiyor olsa dahi bana göre değerlendirilmesi gereken kısım klan için kullanılan kısmıdır ve bu kısımda mana cümle içerisindeki gibi değerlendirlemez okuyan için .

  Bu düşüncelerimden taraflı bir yorum veya farklı alt yapılar aranması çok doğru bir davranış olmaz zaten agresiv ve maksadını aşan cümleler ve kelimeler kullanmadım , ceza verilmesi gerekmez ama değişmesi gerekir bunuda TR ekibi sağlaması lazım dedim .
  Bu ülkede yaşayan herkez için Devlet tekdir ve ben kullanırken dahi imtina ederim TÜRKİYE CUMHURİYETİ derim kısaltma ile başka manalara sebebiyet vermemek için o yüzden Devlet kelimesi geçen yerde dikkatli kullanım gerekmesi lazım .

  Özüne gelirsek konun kimseye taraf değilim ; nerede nasıl niçin olduğu ile ilgilenmem beni ilgilendirmezde ... kırpılmış kesilmiş bir kelime manası açısından tek başına kullanımında yanlış anlam içeriyorsa buna itiraz etmek gayet normal bir davranıştır ve karar ülke takımına ait olacaktır . Düşünce ve fikirlerini okudum sende benimkilerini okudun bundan sonrası oyunda karar verme yetkisi olan kişilerin diye düşünüyorum.
   
 10. Kaç sene çalıştım yaw benim neden haberim yok?

  Şuan bir konu tartışıyoruz yalan yanlış bilgilerle milleti inandırma.

  Tekrar diyorum bence bu klan açımı uygun değildir.
   
 11. forajilet

  forajilet User


  Ahahhaha açıklama istedin klan lideri olarak açıklama yaptım hala özür dilemek yerine klanın kapatılması gerektiğini vurguluyorsun...
   
 12. Klan lideri olduğunu bilmiyordum.

  Eğer yanlış anlaşıldıysam veya üzdüysem özür dilerim.

  Bu aralar sinir bozucu durumlarla karşılaşıyoruz bazı insanlar her yerde devletimi nasıl parçalarım nasıl bölebilirim düşünce olduklarından o yüzden bu kadar sert çıktım.

  Konu kilitlenebilir.
   
 13. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  08/22/2021 16:39 tarih ve saatinde bileti oluşturmuşsunuz. Biletinize; 08/23/2021 18:05 tarih ve saatinde cevap verilerek biletiniz kapatılmıştır. Bilet ile ilgili işlem aslında görüş ayrılığından dolayı işlem süresine tabii tutulmuştur. Ancak bu sürecin uzaması; işlem yapılmayacağı anlamına gelmektedir. Yani klan isminde sorun bulunmamaktadır.
  Biletleriniz inceleme ile ilgili kapatılması ve üzerinden 10 iş günü geçmesi durumunda tekrardan bilet oluşturarak önceki bilet numaranızı ileterek bilgi talep etmeniz mümkündür. Bu durum sadece bu konu için geçerli değildir.

  Şu durumu da belirtelim: Support ile ilgili durumların forumda bulunmasına izin vermiyoruz. İşlem yapılması gerekiyorsa Support Takımı ilgilenmesi gerekiyor. Ancak bir soru veya bilgi için danışmak istiyorsanız Sohbet bölümünde açınız. Çözülmeyen sorunları forum üzerinden çözebiliyorsak yardımcı oluruz.

  Ekstra olarak Forum Takımında bulunan arkadaşlarımızın Support Takımında da yetkisi bulunmamaktadır.

  Konu talebiniz doğrultusunda kilitlenmiştir.
   
  MüminPehlivan ve polatalemdar311 bunu beğendi.
 14. Açık kalmış konu kale kilit kullanmanızı tavsiye ederim ;)
   
  -ÇOTANAK28_UĞUR- ve YARGU bunu beğendi.
 15. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Hemen kilitliyoruz.

  Teşekkürler. :)

  İyi Forumlar.
   
  MüminPehlivan ve polatalemdar311 bunu beğendi.
 16. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Cevap yazıp çıktığım çok oluyor alışamadım sanırım henüz :D
   
  polatalemdar311 ve MüminPehlivan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş