klan arama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve InYourFace tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. InYourFace

InYourFace User

daha önce iki kez bu başlığı açtım fakat siz yanlış yazıyor olabilrsiniz klan ismini doğru yazın gibi cevap vererek geçiştirildi ama sonuç hala aynı kopyala yapıştır yapıyorum klan ismini ama hala klan aramam çalışmıyor farklı bilgisayardan denedim sırf benim pcdemi sorun var diye gidim internet cafeden denedim yok oradada çalışmıyor artık şu sorun düzeltilsin..veya biri bana yardımcı olsun eğer bilen varsa..

2. KARANLIK

KARANLIK User

Lütfen çerezlerinizi temizleyiniz olmaz ise farklı tarayıcılardan deneyiniz.

3. Aynı sorun ile bende karşılaştım.Sanırım sorun kullanıcı kaynaklı değil oyun genelinde bir problem var.

4. Merhaba ,

Hangi server'da yada server'larda klan arama çalışmıyor ? Resim ekleyebilirseniz iyi olacaktır.

İyi forumlar.

5. CaferAgA

CaferAgA User

Sa
    bunu dene Klan takini yapistir sonra basa gec bosluk birak o Zaman Klan geliyor .
    bende de olmuyordu böyle yapdim oldu.

yada Klan takini yapistir sonra son harfeten basla silmeye berirli harften sonra
    klan acilimi gelir

insallah yardimci olmusdurum

6. InYourFace

InYourFace User

Global America 3 sever fakat herkezde bu sorun yok bazi kişilerde var..

Ve klan tagin basinda bosluk biraktim sondan silmeye basladim ama sorun ayni gelmiyor..

7. CaferAgA

CaferAgA User

Taraciyi degstirdinmi Chrom bazen yapiyor yada Mozillanin yeni update cikdi bugün

8. Merhaba ,

Durumu anlaşılır bir şekilde support'a bildiriniz. Gerekli inceleme sonrasında gerekli cevap verilecektir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.