klan arama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve InYourFace tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. InYourFace

InYourFace User

daha önce bu başlığı 3 4 kez açtım bana sorun sende denilip geçiştirildi bu gece tekrar foruma girdim ve bu sorun başkalarındada var bunu defalarca diyorum ama kimseyi inandiramiyorum sadece bu sorun bende değil başka arkadaşlarda açmış bu konu ile ilgili başlık englsh chattede açmışlar artık halledin şu sorunu...

2. Merhaba ,

Bahsettiğiniz durumu gerekli yere ilettik fakat sorun ne zaman düzeltilir bunu bilemiyoruz. Ayrıca orada da açılmış ise onlarda iletmiştir. En kısa zamanda düzelteceklerdir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

3. InYourFace

InYourFace User

umarım düzelir global amerika 3 teyim klan siralamam 1. ama ben diplomasiyle ilgilenemeiyorum :( 1 aydır bu sorunu yaşıyorum daha önceden yazdığımda sorunun bende oldugu denildi ama bu gece emin oldumki bu sorun birçok kişide var. kiyamet mod ilgilendiğin için teşekkür ederim.

iste englsh formda bi üye yazmış daha fazlasıda var ama bunu smdilik buldum örnek olarak göstermek istedim supportada yazıyorum artık düzelsin bu sorun. :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Mart 2014
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.