Klan Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BaDo_1903 tarafından 30 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. BaDo_1903

BaDo_1903 User

klandan ayrıldım yenii klana nezaman kurup girerim
    yeni klan kurmak istiyorum ama iki gün önce bi klandan çıktım hala klan kuramıyorum

2. 48 saat süresi var diye biliyorum. Çıktığınız andan itibaren 48 saat geçmesi gerekiyor. Bildiğim doğruysa :)

3. Foden

Foden Guest

Merhaba,

«®βŁДÐΞ•53» adlı kullanıcınında dediği gibi 48 saat geçmeden bir klan kuramazsınız. Dilerseniz buradan klan ile ilgili her şey konumuzu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Hypnos. bunu beğendi.
  4. kendin çıkarsan 48 saat ama yok klan lideri tarafından atılırsan bu tek üye sen olsanda kendini atmak suretiyle klanıda kapatarak atabilirsin ozaman hemen klan kurabilirsin.

5. edii__bese

edii__bese User

İkinci bir gemiden klan aç>Asıl geminle klana başvur>İkinci gemiyle asıl gemini klana al>İkinci gemideki başkanlığı asıl gemiye devret.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Onunla uğraşana kadar süreyi beklese daha iyi bana kalırsa. Sırf klan kurup giricem diye boş yere hesap açacak daha sonra başkanlığı devretmekle uğraşak vs hiç gerek yok. zaten 48 saat bazen göz açıp kapayana kadar geçiyor. :D